Engel przychodzi z sympozjum do swoich klientów

Engel przychodzi z sympozjum…

True passion, real innovation, virtual experience - to hasło przewodnie live e-symposium 2021 Engel, na które w dniach od 22 do 24 czerwca, zaprasza ten producent wtryskarek i dostawca systemów. Po raz pierwszy tradycyjne sympozjum Engel odbywa się wirtualnie, umożliwiając tym samym udział jeszcze większej liczbie klientów, partnerów i osób zainteresowanych z całego świata. Spodziewanych jest kilka tysięcy gości.

Przez trzy dni w wirtualnym świecie Engel wszystko będzie się kręcić wokół aktualnych, a przede wszystkim przyszłych wyzwań dla formowania wtryskowego. Jak przekształcić nowe możliwości stojące przed cyfryzacją w szanse? Które z technologii innowacyjnych, mają potencjał by zwiększyć konkurencyjność? Jak pogodzić gospodarkę zrównoważonego rozwoju i wydajność ekonomiczną? Podczas wykładów inauguracyjnych i rozmów biznesowych - z których każda obejmuje sesje pytań i odpowiedzi moderowane na żywo - eksperci z firmy Engel i innych firm udzielają odpowiedzi na te i inne palące pytania. 25 eksponatów maszyn w wirtualnym showroomie oraz wirtualne oprowadzanie po zakładach Engel w Austrii dają wgląd w innowacyjne zastosowania i główne punkty rozwoju. Operujący z całego świata pracownicy działów sprzedaży, obsługi klienta i rozwoju Engel są do dyspozycji w trakcie indywidualnych spotkań. - W trakcie Engel live e-symposium stawiamy przede wszystkim na kontakty osobiste i bezpośrednią wymianę poglądów i informacji - podkreśla Dr. Christoph Steger, CSO grupy Engel. -Zapraszamy wszystkich klientów, partnerów i osoby zainteresowane do umawiania spotkań z dedykowanymi partnerami oraz naszymi ekspertami, aby wspólnie odkrywać wirtualny świat Engel w trakcie indywidualnych sesji.

engel-live-e-symposium
Wirtualna, interaktywna platforma umożliwia wszystkim klientom, partnerom i zainteresowanym z całego świata bezpieczny, a jednocześnie efektywny udział w Engel live e-symposium 2021.

Jeszcze więcej języków, jeszcze większa różnorodność tematów.

W październiku ubiegłego roku Engel, w ramach live e-xperience, zorganizował swoje pierwsze wirtualne, interaktywne targi – i to z bardzo dużym powodzeniem. Uczestnicy pochodzili z ponad 90 różnych krajów. Stąd też ta sprawdzona platforma stanowi teraz podstawę naszego pierwszego Engel live e-symposium.

Decydujące znaczenie dla podjęcia decyzji o zorganizowaniu tak oczekiwanej konferencji w formie wirtualnej miała utrzymująca się na całym świecie pandemia Covid-19. - W tym roku to my przychodzimy z sympozjum Engel do naszych klientów - mówi Steger. - Format wirtualny umożliwia wszystkim klientom i osobom zainteresowanym na całym świecie, niezależnie sytuacji epidemicznej w danym regionie, bezpieczny udział.

Potrzeba stała się dla Engel okazją do pełnego wykorzystania zalet platformy wirtualnej dla swoich klientów. Wszystkie punkty programu, jak prelekcje czy guided tours, będziemy oferować w sumie w siedmiu językach. Ponadto wykłady dostosowane zostaną do indywidualnych wymagań poszczególnych krajów i regionów. Wtorkowe wydarzenia naszego sympozjum online będą dedykowane zagadnieniom krajów niemieckojęzycznych. Środa będzie skierowana przede wszystkim do uczestników z Europy Zachodniej, Południowej i Wschodniej oraz z regionów METAI (Bliski Wschód, Turcja, Afryka, Indie), a czwartek do Ameryki Północnej i Łacińskiej. W związku z tym program prelekcji w czwartek zaczynamy dopiero o 16:00 czasu środkowoeuropejskiego, natomiast we wtorek i środę o 10:00. Dla klientów i osób zainteresowanych z Azji, wirtualnej ofercie towarzyszyć będą wydarzenia na żywo z zakładów i oddziałów Engel. Z tego powodu opracowano odpowiednio zasady higieny i bezpieczeństwa, zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w poszczególnych krajach.

- Wirtualny format Engel live e-symposium daje nam możliwość dodatkowego zwiększenia zasięgu naszego sympozjum - mówi Steger. - Spodziewamy się kilku tysięcy uczestników.

Więcej informacji o Engel live e-symposium: www.engelglobal.com/e-symposium


Czytaj więcej: