Epla 2011 – Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy

Epla 2011 – Targi Tworzyw…
Zbliżają się targi EPLA w Poznaniu. Będzie to trzecia edycja tej imprezy.

Okres lat 80-tych i 90-tych był czasem, kiedy nośnikiem innowacji w biznesie polimerowych byli producenci maszyn. Producenci tworzyw podążali za segmentem maszynowym, wytwarzając tworzywa, na które czekały opracowane już i wdrożone technologie przetwórstwa. Od kilku lat role się odwróciły. To producenci tworzyw stali się głównymi innowatorami w branży. Teraz produkuje się maszyny „pod” obecne na rynku tworzywa. Trendy te skłoniły organizatorów targów EPLA do odwzorowania tej sytuacji w proponowanej formule targów.

Zaplanowana na 22-24 marca 2011 najbliższa edycja targów EPLA, która odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie przebiegała według nowej koncepcji. Impreza ma się przekształcić w ściśle sprofilowane wydarzenie poświęcone w głównej mierze ofercie surowcowej dla biznesu tworzyw i kauczuku w Polsce. Nie zabraknie także zagadnień poświęconych gumie i jej przetwórstwu, która już na stałe wpisała się w tematykę targów.

Nowa formuła wydarzenia ma za zadanie zgromadzić w jednym miejscu i czasie ściśle określoną grupę docelową, składającą się wyłącznie z profesjonalnych zwiedzających oraz wystawców. Przedsiębiorcy, którzy zaprezentują swoją ekspozycję na targach EPLA 2011, należą do istotnych dostawców tworzyw sztucznych i kauczuków oraz dodatków do przetwórstwa. W szeregach Wystawców pojawią się nie tylko handlowcy i sprzedawcy, ale również doradcy technologiczni, potrafiący skonsultować od strony surowcowej założenia i parametry procesów przetwórstwa. Natomiast wśród zwiedzających znajdą się reprezentanci przetwórców tworzyw i kauczuku, zainteresowani ofertą surowcową, a także osoby chcące poszerzyć swoją wiedze na temat polimerów oraz nawiązać nowe kontakty z dostawcami. Goście targów będą mieli również okazję do porównania trendów i propozycji najważniejszych ich przedstawicieli oraz do skorzystania z ofert promocyjnych przygotowanych przez Wystawców.

Celem organizatorów targów EPLA 2011 jest stworzenie profesjonalnego miejsca spotkań dostawców surowców oraz przetwórców tworzyw i kauczuku jak również wykreowanie projektu na największą w regionie Europy Centralnej panoramę surowcową dla biznesu polimerów, stwarzającą okazje do nawiązania kontaktów i budowania relacji pomiędzy dwoma głównymi sektorami rynku tworzyw w Polsce. EPLA stają się zatem targami specjalistycznymi, przeznaczonymi dla firm z ściśle określonej branży.

Czytaj więcej: Targi 1100

brak
 

Lider polskiego rynku spotkań, organizator targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferencji i kongresów.

Polska


Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09