Eurosyn ogłasza współpracę z hubergroup Chemicals na rynku włoskim

Eurosyn ogłasza współpracę…

Eurosyn, wiodący dystrybutor specjalistycznych chemikaliów na rynku włoskim, z dumą ogłasza nową współpracę z hubergroup Chemicals, międzynarodowym oddziałem chemikaliów i farb drukarskich hubergroup, specjalizującym się w produkcji surowców do stosowania w powłokach przemysłowych i farbach drukarskich, a także klejach do elastycznych opakowań żywności. Firma opracowuje, skaluje i produkuje również niestandardowe rozwiązania dla przemysłu chemicznego.

Ta strategiczna współpraca łączy umiejętności dystrybucyjne Eurosyn z doświadczeniem hubergroup w zakresie farb drukarskich i surowców do powlekania, oferując włoskim klientom dostęp do wysokiej jakości surowców i innowacyjnych rozwiązań.

Dzięki szerokiej gamie produktów Eurosyn demonstruje swoje kompetencje w zakresie dystrybucji surowców. Zróżnicowane portfolio produktów Eurosyn, w połączeniu z ponad 258-letnim doświadczeniem Hubergroup w produkcji farb drukarskich, tworzą potężną synergię, która zaspokaja zmieniające się potrzeby branży.

Dział chemiczny Hubergroup posiada dwa zakłady produkcyjne w Indiach, specjalizujące się w produkcji oligomerów utwardzanych promieniami UV, żywic poliuretanowych, modyfikowanych żywic kalafoniowych i innych. Koncentrując się na innowacyjności i wydajności produktów, centra badawcze hubergroup nieustannie opracowują i identyfikują najnowocześniejsze rozwiązania, aby sprostać wymaganiom rynku.

- Jesteśmy podekscytowani współpracą z Hubergroup Chemicals - powiedział Enrico Campana, C.E.O. w Eurosyn. - Ich bogate doświadczenie i zaangażowanie w innowacje doskonale pasują do wartości Eurosyn. To partnerstwo wzmacnia naszą zdolność do dostarczania klientom kompleksowej gamy wysokiej jakości surowców do farb drukarskich i powłok.

hubergroupchemicals-visual2

Zaangażowanie Hubergroup w bezpieczne produkty jest zgodne z wartościami Eurosyn jako tradycyjnej firmy rodzinnej. Obie organizacje priorytetowo traktują budowanie kultury ciekawości, kreatywności i orientacji na usługi, jednocześnie promując zrównoważone praktyki z korzyścią dla społeczeństwa.

- Eurosyn jest dla nas idealnym partnerem do wprowadzenia naszych żywic, barwników i dodatków na rynek włoski - podkreślają Angela Stark, Technical Marketing Manager i Eike Weckel, Director Business Development Europe z Hubergroup Chemicals. - Ich wieloletnia obecność na rynku, w połączeniu z wiedzą techniczną, pozwala nam wspólnie oferować atrakcyjny pakiet dla naszych klientów. Niedawno przeprowadziliśmy wspólne warsztaty z zespołem Eurosyn, podczas których omówiliśmy i wyjaśniliśmy wszystkie kwestie dotyczące naszego portfolio produktów. Dzięki tej współpracy jesteśmy dobrze przygotowani do udanego wprowadzenia produktu na rynek.

Współpraca między Eurosyn i Hubergroup Chemicals podkreśla wspólne zaangażowanie w doskonałość i koncentrację na kliencie. Ponieważ obie firmy nadal wprowadzają innowacyjne produkty  i ewoluują, klienci mogą oczekiwać płynnego doświadczenia i dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb w zakresie farb drukarskich i powłok.