ExxonMobil wybiera platformę 3DEXPERIENCE jako część swojej cyfrowej transformacji

ExxonMobil wybiera platformę… Firma Exxon Mobil wybrała platformę 3DEXPERIENCE firmy Dassault Systèmes, jako fundamentalny komponent swojej cyfrowej transformacji. To wdrożenie wesprze agregację danych inżynieryjnych ExxonMobil i zwiększy ich wartość w wielu narzędziach.

ExxonMobil, korzystający od dawna z symulacji Dassault Systèmes, wiedzy materiałowej i aplikacji do planowania łańcuchów dostaw, jest największą na świecie firmą energetyczną, która wykorzystuje technologię i innowacje, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na energię. Firma ExxonMobil będzie teraz wykorzystywać rozwiązania branżowe “Capital Facilities Information Excellence” w oparciu o platformę 3DEXPERIENCE.

W zunifikowanym środowisku cyfrowym pracownicy ExxonMobil mogą współpracować w czasie rzeczywistym. Inżynierowie, pracownicy operacyjni i utrzymania, dla poprawy kontroli i efektywności procesów, uzyskają dostęp do pojedynczego źródła informacji opisujących kompleksowe aktywa, za które są odpowiedzialni.

- Cyfrowa transformacja jest strategiczną odpowiedzią firm na rosnącą presję i wyzwania związane z niestabilnością rynków, złożonością techniczną i regulacjami. Platforma 3DEXPERIENCE pomaga firmom takim jak ExxonMobil uchwycić, kontrolować i ponownie wykorzystywać dane w celu poprawy efektywności projektów, wykorzystania aktywów i zasobów - powiedział Thomas Grand, wiceprezes ds. przemysłu energetycznego i użyteczności publicznej, Dassault Systèmes.

Źródło: Dassault Systèmes

Czytaj więcej:
Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do
 

Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do projektowania 3D, rozwiązania 3D Digital Mock Up i Product Lifecycle Management (PLM)

Polska