Firma Dopak na Targach Plastpol

Firma Dopak na Targach Plastpol
Wtryskarki producenta Krauss-Maffei oraz rozdmuchiwarka Bekum, to jedne z kilku urządzeń, które na zbliżających się Targach Plastpol w Kielcach zaprezentuje firma Dopak.

Dopak, to działający w naszym kraju przedstawiciel zagranicznych producentów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. W tym roku podczas największych polskich targów branżowych pokaże wtryskarki Krauss-Maffei, rozdmuchiwarkę Bekum, wytłaczarkę Coperion oraz peryferia Wittmann w postaci termostatów, podajników, młynów i suszarek.

Czym charakteryzują się te urządzenia?

Dla przykładu wtryskarki serii C KraussMaffei są dostępne w technice dwupłytowej o sile zamykania od 300 do 6500 kN. Wyróżnia je konstrukcja modułowa. Cztery całkowicie hydrauliczne cylindry zamykające prowadzą siłę zamykania symetrycznie. Unika się dzięki temu jednostronnego uchylania formy, również przy maksymalnym ciśnieniu wtrysku. Wbudowane w kolumny cylindry oddzielone są hydrauliczne od systemu zamykania i umożliwiają osiągnięcie prędkości otwierania i zamykania dochodzącej do 1000 mm/s. Agregat wtryskowy posiada ściśle określoną wydajność pracy. Przyporządkowana średnica ślimaka umożliwia zaś określenie dokładnego zapotrzebowania jednostki na materiał oraz sposób wytwarzania wyprasek.


Maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw
 

Maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 54-614 Wrocław, Sokalska 2


Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08