Firma Hydrapres wybiera się na targi STOM

Szereg interesujących propozycji przygotowuje dla uczestników zbliżających się targów STOM firma Hydrapres. Premierowa odsłona tej imprezy odbędzie się już niebawem w Kielcach, a Hydrapres będzie jednym z wystawców, którzy zaprezentują swoje bogate możliwości.

- STOM, czyli Salon Technologii Obróbki Metali, to pierwsza edycja tego rodzaju targów. Nie mogło na niej zabraknąć także naszej firmy - tłumaczy Hanna Masalska z firmy Hydrapres. - Chcemy poznać oczekiwania naszych potencjalnych klientów i zaproponować im indywidualne rozwiązania w zakresie nowych technologii obróbki metali. Na naszym stoisku będzie można się dowiedzieć jakie usługi może zaoferować Hydrapres w zakresie obróbki metali. To jednak nie wszystko. Z pewnością będą towarzyszyły nam prezentacje dotyczące urządzeń i linii technologicznych, w tym do produkcji stalowych i aluminiowych puszek do żywności i napojów. Mam tu na myśli prasy podwójnego działania, przemysłowe myjki tunelowe, maszyny do gwintowania aluminiowych butelek.

Jak podkreśla Hanna Masalska, w tej chwili firma uszczegóławia projekt swojej wystawy na targach, a wszystkie kolejne informacje będą do zdobycia na jej stronie: www.hydrapres.pl.

O oczekiwaniach związanych z uczestnictwem w targach mówi też Damian Wełnowski, również pracujący w firmie Hydrapres. - Wiemy, że klient nie chce wierzyć tylko na słowo, potrzebuje również zobaczyć maszynę na własne oczy. Jesteśmy przekonani, że uda nam się wyjść do klienta z ofertą hydraulicznej prasy produkcyjnej o nacisku 12T, na którą będą mogły sobie pozwolić nawet najmniejsze przedsiębiorstwa.

Oprócz wspomnianej prasy spółka pokaże też trzy prasy hydrauliczne warsztatowe: 60, 100 i 160 t.

Hydrapres to nowoczesne przedsiębiorstwo z doświadczeniem sięgającym blisko ćwierć wieku. Prowadzi swoją działalność w dwóch obszarach: produkcji elementów tłocznych z blachy stalowej oraz projektowania i budowy maszyn. Posiada dwie fabryki: tłocznię w Solcu Kujawskim na terenie tamtejszego Parku Przemysłowego oraz zakład budowy maszyn w Białych Błotach.

Firma jest znana również z produkcji seryjnej maszyn i urządzeń peryferyjnych do wtryskarek i wytłaczarek tworzyw sztucznych oraz z dostarczania globalnych rozwiązań technologicznych z ich wykorzystaniem. Jako największy krajowy producent dozowników ślimakowych wypracowała własne, opatentowane rozwiązanie napędu. Oferuje też urządzenia transportowe, suszarki, manipulatory do wtryskarek oraz plastometry.

Targi STOM odbędą się w dniach 26-28 marca. Na razie zgłosiło się 130 firm. Spółkę Hydrapres będzie można spotkać na stoisku w pawilonie D1.

Czytaj więcej: Targi 883 Prasy 13 Narzędzia 98