Firma Hydrapres wybiera się na targi STOM

Firma Hydrapres wybiera się… Szereg interesujących propozycji przygotowuje dla uczestników zbliżających się targów STOM firma Hydrapres. Premierowa odsłona tej imprezy odbędzie się już niebawem w Kielcach, a Hydrapres będzie jednym z wystawców, którzy zaprezentują swoje bogate możliwości.

- STOM, czyli Salon Technologii Obróbki Metali, to pierwsza edycja tego rodzaju targów. Nie mogło na niej zabraknąć także naszej firmy - tłumaczy Hanna Masalska z firmy Hydrapres. - Chcemy poznać oczekiwania naszych potencjalnych klientów i zaproponować im indywidualne rozwiązania w zakresie nowych technologii obróbki metali. Na naszym stoisku będzie można się dowiedzieć jakie usługi może zaoferować Hydrapres w zakresie obróbki metali. To jednak nie wszystko. Z pewnością będą towarzyszyły nam prezentacje dotyczące urządzeń i linii technologicznych, w tym do produkcji stalowych i aluminiowych puszek do żywności i napojów. Mam tu na myśli prasy podwójnego działania, przemysłowe myjki tunelowe, maszyny do gwintowania aluminiowych butelek.

Jak podkreśla Hanna Masalska, w tej chwili firma uszczegóławia projekt swojej wystawy na targach, a wszystkie kolejne informacje będą do zdobycia na jej stronie: www.hydrapres.pl.

O oczekiwaniach związanych z uczestnictwem w targach mówi też Damian Wełnowski, również pracujący w firmie Hydrapres. - Wiemy, że klient nie chce wierzyć tylko na słowo, potrzebuje również zobaczyć maszynę na własne oczy. Jesteśmy przekonani, że uda nam się wyjść do klienta z ofertą hydraulicznej prasy produkcyjnej o nacisku 12T, na którą będą mogły sobie pozwolić nawet najmniejsze przedsiębiorstwa.

Oprócz wspomnianej prasy spółka pokaże też trzy prasy hydrauliczne warsztatowe: 60, 100 i 160 t.

Hydrapres to nowoczesne przedsiębiorstwo z doświadczeniem sięgającym blisko ćwierć wieku. Prowadzi swoją działalność w dwóch obszarach: produkcji elementów tłocznych z blachy stalowej oraz projektowania i budowy maszyn. Posiada dwie fabryki: tłocznię w Solcu Kujawskim na terenie tamtejszego Parku Przemysłowego oraz zakład budowy maszyn w Białych Błotach.

Firma jest znana również z produkcji seryjnej maszyn i urządzeń peryferyjnych do wtryskarek i wytłaczarek tworzyw sztucznych oraz z dostarczania globalnych rozwiązań technologicznych z ich wykorzystaniem. Jako największy krajowy producent dozowników ślimakowych wypracowała własne, opatentowane rozwiązanie napędu. Oferuje też urządzenia transportowe, suszarki, manipulatory do wtryskarek oraz plastometry.

Targi STOM odbędą się w dniach 26-28 marca. Na razie zgłosiło się 130 firm. Spółkę Hydrapres będzie można spotkać na stoisku w pawilonie D1.

Czytaj więcej:
Targi 1169
Prasy 13