Firma Meusburger prezentuje ofertę produktów na targach K 2022

Firma Meusburger prezentuje…

Na tegorocznych targach K w Düsseldorfie, które odbędą się w dniach 19-26 października, firma Meusburger skoncentruje się przede wszystkim na znormalizowanych korpusach form. Oprócz tego zaprezentuje ofertę produktów dla wtryskowni, a także standardowe i indywidualne rozwiązania z dziedziny technologii gorących kanałów. Szczególną atrakcją stoiska targowego C30, w hali nr 1, będzie wtryskarka firmy ENGEL, dzięki której wszyscy zwiedzający będą mogli obserwować na żywo produkcję pojemników na lunch.


Oferta firmy Meusburger dla wtryskowni

Na tegorocznych targach K, na stoisku firmy Meusburger, główny nacisk zostanie położony na ofertę produktów dla producentów wyrobów z tworzyw sztucznych. Istnieją dwa podstawowe warunki bezpiecznej i bezproblemowej produkcji: stosowanie wysokiej jakości narzędzi i szybka dostawa części zamiennych. Meusburger oferuje szeroką gamę ponad 96.000 artykułów o wysokiej jakości i funkcjonalności. Do tego wszystkie artykuły dostępne są bezpośrednio z magazynu. Dzięki temu klienci oszczędzają czas i koszty związane z zaopatrzeniem i eksploatacją. Specjalnie dla wtryskowni, na stronie internetowej www.meusburger.com/wtryskownia firma Meusburger stworzyła dział, który ułatwia klientom orientację w szerokiej gamie produktów.

Standardowe i indywidualne rozwiązania w zakresie technologii gorących kanałów

Na targach K firma Meusburger zaprezentuje również rozwiązania z zakresu technologii gorących kanałów. Eksperci z tej dziedziny, bazują swoje doświadczenie na ponad 55 letniej praktyce w zakresie skomplikowanych rozwiązań oraz wymogów dotyczących właściwości fizycznych, materiałów, integracji funkcji, jakości powierzchni i skomplikowanego profilowania. Meusburger oferuje tutaj zarówno standardową technologię gorących kanałów, jak i rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Od fazy konstrukcyjnej projektu, do uruchomienia i konserwacji, klienci firmy Meusburger otrzymują kompleksowe wsparcie i informacje zwrotne w ciągu 24 godzin, na każdym etapie projektu. Na tegorocznych targach K wszyscy zainteresowani mogą na miejscu zapoznać się z bogatą ofertą produktów z dziedziny gorących kanałów.

Programy ułatwiające codzienną pracę konstruktora

Oprócz wtryskarki, kolejną atrakcją stoiska w nowej odsłonie, będzie specjalna strefa dla konstruktorów. Tutaj zostaną przedstawione funkcje i obszary internetowego świata Meusburgera. Na przykład będzie można zapoznać się z kreatorami i konfiguratorami korpusów form, które umożliwiają zestawienie pasujących płyt wraz z odpowiednimi częściami do zabudowy, z późniejszym eksportem danych CAD.

meusburger
Firma Meusburger prezentuje ofertę produktów na targach K 2022.