Forum Druku Cyfrowego po raz kolejny w Warszawie

Forum Druku Cyfrowego po raz…
W dn. 5 kwietnia, podczas 9. edycji targów Packaging Innovations, w warszawskim obiekcie EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja Forum Druku Cyfrowego. Jest jedyne na rynku spotkanie praktyków w całości poświęcone technologii umożliwiającej personalizację opakowań, druk zmiennych danych oraz produkcję Just In Time przy jednoczesnej optymalizacji kosztów ich zakupu. Celem Forum jest pokazanie możliwości technologii cyfrowego druku etykiet i opakowań.

Tegoroczna edycja zostanie zorganizowana pod hasłem szeroko rozumianej personalizacji. Gościem specjalnym wydarzenia będzie dr Marek Borowiński - ekspert od Visual i Neuro Merchandisingu, gość wielu programów telewizyjnych (TVN, TVP, TV24), autor programu o sklepach i zwiększaniu sprzedaży.

Forum kierowane jest do osób odpowiedzialnych za kreowanie i wdrażanie strategii opakowań: managerów i specjalistów ds. marketingu, managerów i specjalistów ds. rozwoju opakowań, brand managerów oraz szefów działów zakupów.

Udział w Forum Druku Cyfrowego jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszenia, dostępnego na stronie internetowej wydarzenia: www.forumdrukucyfrowego.pl. Inicjatorem wydarzenia jest spółka Aniflex.

Czytaj więcej: Opakowania 1257 Drukowanie 52