Fotoraport z targów Plastpol 2011

Fotoraport z targów Plastpol…
Prezentujemy fotoraport z ubiegłotygodniowych targów Plastpol w Kielcach. Wystawa zgromadziła ponad 650 firm nie tylko z Polski, ale i całego świata. Może na prezentowanych zdjęciach odnajdą Państwo samych siebie lub firmy, w których pracujecie.

W tym roku po raz pierwszy do dyspozycji wystawców była aż pięć hal wystawowych, w tym nowa jedna z najnowocześniejszych w kraju.

Na targach jak zawsze znaleźć można było maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw. Swoje rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty przedstawiły również firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych. Po raz pierwszy zakres branżowy targów został poszerzony o gumę.

W fotoraporcie z Plastpolu można znaleźć również zdjęcia z wręczenia nagród w naszym konkursie Lepsza Strona Tworzyw, który zorganizowaliśmy wraz z firmami Drewnex Recycling oraz Azotami Tarnów. W Konkursie triumfowała spółka Tuplex.

Galerię zdjęć można znaleźć klikając w poniższy link:
Plastpol 2011 - Galeria zdjęć

Plastpol 2011Czytaj więcej: Targi 1025