Fotoraport z targów RubPlast Expo 2009

Fotoraport z targów RubPlast…
Zakończyły się targi RubPlast Expo w Sosnowcu. To ostatnia w tym roku impreza wystawiennicza dla branży tworzyw sztucznych. Prezentujemy zdjęciowe podsumowanie wystawy.

W hali Expo Silesia w Sosnowcu zgromadziło się blisko sto firm. Zarówno dużych przedsiębiorstw, dobrze znanych na ogólnopolskim rynku przetwórczym, jak i lokalnie działających podmiotów.

Jednym z ciekawszych zaprezentowanych przez wystawców rozwiązań było to dostępne na stoisku Wadim Plast. Firma pokazała wtryskarki z serii BOY XS i BOY XS V, które zostały zaprojektowane specjalnie dla zastosowań mikrowtrysku i form jednokrotnych. Wadim Plast postawił na oryginalne podejście marketingowe i prezentował maszyny w specjalnym samochodzie. To połączenia ma pokazywać mobilność rozwiązania: oto bowiem wtryskarka będzie mogła być dostarczana do klienta, u którego na miejscu odbędzie się produkcja. Ma to być wyjście umożliwiające wytworzenie niewielkiej ilości produktów bez konieczności zakupu maszyny, która po skończonym zadaniu wróci do firmy Wadim Plast.

Fotoraport z targów RubPlast Expo obecny jest na stronie: Fotoraport z RubPlast Expo 2009

Targi RubPlast Expo


Czytaj więcej: Targi 988