Fundament wszelkich rozwiązań w zakresie formowania wtryskowego

Fundament wszelkich rozwiązań…

Niezależnie od tego, czy chodzi o formy standardowe, szczękowe, z wkładkami wymiennymi czy mikroformy - firma Meusburger oferuje bogate portfolio produktów. Jej klienci czerpią korzyści nie tylko z wieloletniego doświadczenia, ale także doskonałej jakości, odprężonej cieplnie stali oraz szybkiej realizacji zamówień, począwszy od zlecenia do dostawy. Wszystkie korpusy do budowy form dostępne są bezpośrednio z magazynu. W ramach najnowszej kampanii reklamowej, za pomocą trzech wypowiedzi połączonych z krótkimi filmami, można się dowiedzieć, co dokładnie sprawia, że korpusy form tego producenta normaliów są tak wyjątkowe.

Zdaj się na doświadczenie prawdziwego dinozaura branżowego

Dzięki korpusom form firmy Meusburger klienci korzystają z doskonale skoordynowanej palety produktów, opartej na ponad 55-letnim doświadczeniu. Ponad 30 gatunków materiałów, w różnych rodzajach wykończenia, składowanych jest na powierzchni wielkości 2,5 boisk do piłki nożnej. Obszerny magazyn stwarza optymalne warunki, aby zagwarantować klientom ciągłe bezpieczeństwo dostaw.

Najlepszy kawałek stali

By umożliwić dalszą obróbkę materiału bez ryzyka wypaczeń, każdy, nawet najlepszy surowiec jest w firmie Meusburger poddawany procesowi odprężania cieplnego. Ciągłe kontrole jakości produkcji oraz najnowocześniejsze maszyny i urządzenia testujące, gwarantują najwyższą precyzję wykonania. Stała twardość i jednorodność materiału na całym przekroju, to zalety, z których klienci mogą czerpać realne korzyści.

Realizacja zleceń za jednym zamachem

Meusburger oferuje wszystkie produkty do budowy form z jednego źródła. Dzięki zoptymalizowanym procesom zamówień klienci mogą liczyć na szybką realizację swoich zleceń. Zespół logistyczny firmy Meusburger, wyposażony w najnowsze technologie, gotowy jest jeszcze tego samego dnia zlecić wysyłkę firmom spedycyjnym.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat korpusów form firmy Meusburger, zapraszamy na jej stronę internetową. Tam też można obejrzeć filmy dotyczące kampanii reklamowych: www.meusburger.com/budowa-form

img-pro-formenbau-7-dd
Szeroka oferta produktów do budowy korpusów form firmy Meusburger jest optymalną bazą do produkcji narzędzi.

Stale dostępny, bogaty asortyment produktów

Szeroka oferta produktów do budowy korpusów form firmy Meusburger jest optymalną bazą do produkcji narzędzi. Płyty z otworami typu F, do form podłużnych, są gotowymi produktami idealnie nadającymi się do budowy wysokojakościowych standardowych form wtryskowych. Forma gorącokanałowa FH stanowi kolejny krok w kierunku standaryzacji w sektorze gorących kanałów. Składa się z kompletnej konstrukcji formy wraz z systemem gorących kanałów, który może być skonfigurowany indywidualnie za pomocą kilku kliknięć. Olbrzymią zaletą jest specjalnie opracowany konfigurator, zapewniający zarówno dużą oszczędność czasu, jak i przejrzystość kosztów.

Oprócz popularnych korpusów form, Meusburger oferuje również formy szczękowe FB jako najlepszy i często jedyny sposób produkcji skomplikowanych elementów. Wykonane są z precyzyjnych części znormalizowanych, które są w 100% kompatybilne ze standardowymi płytami z otworami typu F. W ofercie znajdują się również gotowe do montażu mikroformy FM, specjalnie zaprojektowane do mikrowtryskarek. Proces ich konfiguracji i zamawiania jest bardzo prosty. Idealnym rozwiązaniem dla szybkiej i oszczędnej realizacji niewielkich serii detali i prototypów są formy z wkładkami wymiennymi FW. Dzięki specjalnemu systemowi wymiany przy użyciu klinów pozycjonujących, wkładki mogą być wymieniane w prosty i szybki sposób, a jednocześnie precyzyjnie i z powtarzalną dokładnością. Asortyment płyt firmy Meusburger jest w 100% produkowany we własnym zakresie w Austrii i dlatego dostępny jest od ręki. Jako optymalne uzupełnienie, firma Meusburger oferuje również obszerny program znormalizowanych części montażowych, które są optymalnie dopasowane do konstrukcji korpusów form.

Korzyści

Stosowanie korpusów form firmy Meusburger niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Rozstaw otworów firmy Meusburger umożliwia umieszczenie otworu chłodzącego pomiędzy otworami prowadzenia i śruby.
  • Płyty formujące z narożnikami ułatwiającymi demontaż i krawędzią odniesienia zapewniają ich łatwy demontaż oraz szybkie ustawienie na maszynie obróbczej.
  • Odprężona cieplnie, pozbawiona naprężeń wewnętrznych stal, zapewnia możliwość dalszej obróbki bez ryzyka wypaczeń.
  • Gwinty mocujące w listwach dystansowych służą do szybkiego demontażu płyty mocującej łącznie z listwami.
  • Sklep firmy Meusburger zapewnia ogromną oszczędność czasu, dzięki programowi złożenia korpusu formy z automatycznym obliczaniem E-części.
  • Oprogramowanie i CAD można pobrać za pomocą kilku kliknięć na stronie internetowej Meusburger.