Gotowi na przemysłową jesień

Gotowi na przemysłową jesień…

Kiedy odbędą się w Krakowie pierwsze targi przemysłowe? Czy będą one funkcjonowały tak, jak wcześniej? Czy udział w nich może pomóc wyjść firmom z kryzysu? To pytania, z którymi na co dzień mierzą się m.in. organizatorzy Targów SYMAS/MAINTENANCE zaplanowanych na 14 - 15 października 2020 roku w EXPO Kraków.

Mimo niesprzyjających warunków, targi przemysłowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Organizatorzy każdego dnia odbierają liczne telefony i maile z pytaniami, także dotyczącymi organizacji wydarzeń w reżimie sanitarnym. ''Zamrożenie'' spotkań biznesowych doskwiera wielu firmom. W przypadku praktycznie każdej branży został mocno zaburzony łańcuch dostaw i kontaktów. Firmy odczuwają brak możliwości prezentacji produktu czy promocji marki przed fachową publiką. Z kolei klientom coraz bardziej brakuje obcowania z nowościami branżowymi, chcą móc w sposób namacalny porównać produkty i technologie. Na targach mogą to zrobić w ciągu jednego - dwóch dni. Jest to duża oszczędność środków finansowych i czasu, a obecnie nawet najbezpieczniejsza forma kontaktu: przyjazd do jednego, sprawdzonego, zabezpieczonego miejsca, zamiast odwiedzin u kilkunastu firm w różnych regionach. Słowa te potwierdzają sami wystawcy:

- Ucieszyła nas wiadomość, że Targi SYMAS/MAINTENANCE organizowane w EXPO Kraków, odbędą się również w tym roku. Jest to niezwykle prestiżowa impreza, w czasie której możemy w jednym miejscu spotkać się z naszymi Klientami. Luźna atmosfera targów sprzyja rozmowom oraz spotkaniom w większym gronie. Jest to także doskonała okazja na prezentację nowości i pozyskanie nowych kontaktów – mówi Joanna Klimek z firmy Sternet. 

#zostańwruchu

Nim jednak dojdzie do spotkania w murach EXPO Kraków, organizatorzy przygotowali cykl webinarów pod hasłem #zostańwruchu. 

- To swego rodzaju gra słowna w kontrze do #zostańwdomu. Od kilku tygodni wychodzimy z lockdownu, który okazał się kosztowny dla wielu branż. Zdajemy sobie sprawę z trudności, z którymi spotkali się nasi Wystawcy. Naszymi spotkaniami online chcemy pokazać, że branże: spotkań i przemysłowa trzymają się razem, wspierają się. Liczymy, że tym merytorycznym cyklem wypełnimy czas oczekiwania na jesienne wydarzenia w EXPO Kraków – mówi Arkadiusz Suter, Project Manager Targów SYMAS/MAINTENANCE.

Pierwsze spotkanie, które odbyło się kilka dni temu, cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników. Kolejne zaplanowane zostały na 30 czerwca i 3 lipca. Gośćmi zaproszonymi przez Targi w Krakowie są Jerzy Halkiewicz z UE Systems oraz Michał Cyran z Fanuc Polska. 

W prezentacji firmy UE Systems zostaną omówione obszary zastosowań technologii ultradźwiękowej w detekcji wycieków sprężonego powietrza, badaniu stanu łożysk, inspekcji odwadniaczy pary oraz badaniu urządzeń elektrycznych pod kątem wyładowań niezupełnych. Firma Fanuc podzieli się z kolei wiedzą z zakresu obsługi swoich robotów. W prezentacji pokazany zostanie scenariusz na obsługę robota z zasymulowanymi problemami.

Organizatorzy zapowiadają kolejne spotkania, a o szczegółach będą informować wkrótce.

Harmonogram najbliższych webinarów:

30.06.2020, godz. 10:00 - Jerzy Halkiewicz, UE Systems, Diagnostyka Ultradźwiękowa

03.07.2020, godz. 10:00 - Michał Cyran, FANUC Polska, Obsługa Robota FANUC w trudnych czasach.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

fb-1920x730pxCzytaj więcej:
Targi 1239
COVID-19 190

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska