Innoform® - Targi przemysłu narzędziowo-przetwórczego

Innoform® - Targi przemysłu…
W dniach 24-26 kwietnia 2018 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędzie się druga edycja targów Innoform.

Targi INNOFORM® stały się marką samą w sobie i na stałe zagościły w kalendarzu przedstawicieli branży narzędziowo-przetwórczej. Bardzo atrakcyjna, specjalistyczna oferta wystawców, premiery maszyn i narzędzi oraz prezentacja innowacyjnych technologii podczas poprzedniej edycji przełożyły się na olbrzymie zainteresowanie współtworzących wydarzenie firm.

Udział w Targach wezmą przedstawiciele biur projektowych i konstrukcyjnych, producenci i dystrybutorzy: narzędzi specjalnych i skrawających; technologii, obrabiarek i urządzeń do obróbki ubytkowej; łączenia i powlekania metali; obróbki powierzchniowej i wykańczającej; technologii, maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych; dostawcy materiałów i surowców: stali, półfabrykatów, siłowników, normaliów, osprzętu elektrycznego; oprzyrządowania technologicznego; przyrządów i urządzeń pomiarowo-kontrolnych; specjalistycznego oprogramowania; środków smarnych i chłodziw technologicznych. Wśród wystawców na INNOFORM® na pewno nie zabraknie również firm, świadczących usługi z zakresu obróbki metali oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Druga edycja Targów zapowiada się imponująco. Na pół roku przed jej inauguracją udział w wydarzeniu potwierdziły m.in.: A. MARCINIAK OT, ALPHA TECHNOLOGY, APLEX, BESSPOL, EMPLAST, EMUGE-FRANKEN TECHNIK, ENGRAM, FATPOL TOOLS, FCPK BYTÓW, GRAFORM, HASCO POLSKA, INCOE INTERNATIONAL EUROPE, MILIMEX, MEXIM, MEUSBURGER GEORG GmbH, NARZĘDZIA SKRAWAJĄCE TOOLS, NEW TECHNOLOGY, NOVUMPLAST, OBERON 3D, OMNI 3D, SCHMOLZ + BICKENBACH POLSKA, SINKOPLEX, STÄUBLI, TECHNAR, TRANSCORN, WADIM PLAST, ZOLLER.

targi innoform


Targi INNOFORM® to również doskonale skomponowany program towarzyszący, czyli specjalistyczne konferencje, podczas których eksperci zaprezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie produkcji form. Będzie to jednocześnie okazja do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami. Wysoki poziom merytoryczny oraz program towarzyszący Międzynarodowych Targów INNOFORM® zapewni Bydgoski Klaster Przemysłowy. O kwestie organizacyjne i techniczne po raz kolejny zadbają specjaliści z EXPO Kraków – doświadczonego i cenionego organizatora targów o tematyce przemysłowej.

- Pierwszą edycję komplementowali zarówno wystawcy jak i zwiedzający. Podkreślali, że to Targi na które branża długo czekała. Bardzo nas to cieszy i dodatkowo motywuje do działania. Jesteśmy przekonani, że druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości – zapowiada Grażyna Grabowska, Prezes Targów w Krakowie. Więcej informacji na: www.innoform.pl