Inwestycje w SAX Polymers

Inwestycje w SAX Polymers

SAX Polymers Industrie GmbH buduje obecnie nową halę produkcyjną o powierzchni 1800 m² na terenie firmy Plastoplan w Wiedniu. Hala produkcyjna wyposażona w instalację fotowoltaiczną ma zostać ukończona do końca 2021 roku. Zatwierdzone dalsze inwestycje w zupełnie nowy park maszynowy znacznie zwiększą moce produkcyjne SAX Polymers w Wiedniu.

Grupa Hromatka łącznie zainwestuje ze środków własnych ponad 7 mln euro w rozwój i ekspansję SAX Polymers tak, by zapewnić doskonałą, ciągle rozwijaną, jakość produktów, ale także dać jasny sygnał, że SAX Polymers chce ten cel osiągnąć w najlepszy możliwy sposób, dbając o realizację celów klimatycznych. Nowy system fotowoltaiczny, a także energooszczędne maszyny wniosą istotny wkład w zrównoważony rozwój.

Grupa Hromatka została założona w Wiedniu w 1971 roku i jest jedną z wiodących grup dystrybucyjnych na europejskim rynku tworzyw sztucznych. Dzięki dobrze znanym międzynarodowym partnerom oraz ich uznanym markom i produktom, Grupa Hromatka posiada szerokie portfolio głównie technicznych tworzyw sztucznych. Dysponując lokalnymi magazynami i lokalnymi wysoko wykwalifikowanymi ekspertami z wysoką wiedzą techniczną, aktywnie działa w 17 krajach proaktywnie oferując rozwiązania dla rynku tworzyw sztucznych.

Asortyment uzupełniają własne kompaundy firmy, które są produkowane w dwóch zakładach w Wiedniu (AT) i Oberriet (CH) pod marką SAX Polymers. W Polsce wyłącznym przedstawicielem SAX Polymers jest Plastoplan Polska Sp. z o.o. oferując kompletne portfolio kompaundów.

Źródło: Plastoplan Polska

Dystrybutor tworzyw sztucznych: tworzywa
 

Dystrybutor tworzyw sztucznych: tworzywa specjalne, blendy, elastomery plastyczne kompoundy, masterbacze, granulaty czyszczące.

Polska, 03-901 Warszawa, Al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1

Reportaże

Forum