Ishida otwiera Europejskie Centrum Doskonałości

Ishida otwiera Europejskie…

Europejskie Centrum Doskonałości, z siedzibą w czeskiej Pradze, ma zapewnić Ishida Europe wzmocnienie kompleksowej oferty wsparcia klienta.

Nowy obiekt zlokalizowany w pobliżu centrum miasta, zapewni dostęp do różnorodnych programów szkoleniowych – zarówno praktycznych, jak i w formie wykładów – obejmujących szeroką gamę urządzeń linii pakujących Ishida, w tym naważarki wielogłowicowe, wagi kontrolne, systemy kontroli rentgenowskiej, traysealery, testery szczelności zgrzewów, maszyny pakujące do przekąsek i rozwiązania Przemysłu 4.0.

Ponadto Centrum będzie zapewniać naprawy i konserwację maszyn klientów, aby wspierać zespoły serwisowe Ishida w całej Europie.

Centrum Doskonałości będzie obsługiwać klientów z całej Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej. Praga, z centralną lokalizacją, doskonałymi połączeniami drogowymi, kolejowymi i lotniczymi, pozwoli na dostęp do wszystkich części kontynentu.

- Bardzo się cieszę, z powstania Europejskiego Centrum Doskonałości - skomentował Ian Robinson, dyrektor operacyjny Ishida Europe.

- Nowy obiekt podkreśla nasze zaangażowanie w poszerzanie obecności Ishida w UE poprzez takie właśnie najnowocześniejsze obiekty i zapewnianie możliwości szkoleniowych, naprawczych i remontowych. Ta inwestycja przyniesie ogromne korzyści zarówno naszemu zespołowi, jak i naszym klientom - zapewnił.

ishida-cestlkice-centre-of-excellence-3