Jedyne takie targi w Polsce - easyFairs SyMas

Jedyne takie targi w Polsce…
Zapraszamy Państwa na nasze Targi Magazynowania, Obróbki, Przeładunku, Transportu i Logistyki Materiałów Sypkich Masowych easyFairs SyMas.

2 i 3 grudnia 2009 w hali wystawowej Targów w Krakowie spotkają się producenci maszyn i urządzeń sortujących, tnących, mielących, napełniających, opróżniających, podnoszących, transportujących, pomiarowych , filtrujących, ważących itp., dostawcy rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i ochrony środowiska z menedżerami ds. inwestycji, badań i rozwoju, ds. innowacji i wdrożeń, ze specjalistami ds. opracowywania procesów technicznych i technologicznych, ds. magazynowania produktów, logistyki i transportu, z kierownikami produkcji, utrzymania ruchu, inżynierami, dyrektorami i właścicielami firm. Spotkanie to będzie miało charakter ściśle biznesowy i zgodny z formatem targów organizowanych przez grupę easyFairs "Time &Cost Effective", a więc wymierny efekt biznesowy za bardzo rozsądne pieniądze. Ponadto międzynarodowy prestiż i niespotykana dotąd formuła targów z pewnością stanowią atuty imprezy.

W trakcie targów odbędzie się również międzynarodowa konferencja powder&bulk, która obejmować będzie następujące bloki tematyczne:
  • automatyzacja procesów wytwarzania i procesów technologicznych,
  • dozowanie i pakowanie,
  • transport i systemy logistyczne,
  • bazy materiałowo - technicznej w gospodarce magazynowej.

Czytaj więcej: Targi 1054