Jesienna ofensywa Arburga

Jesienna ofensywa Arburga
Podczas targów MSV w Brnie między 1 a 5 października 2018 Arburg zaprezentuje dwa szczególne przykłady przetwarzania tworzyw sztucznych. Na stoisku targowym w hali G1, stoisko 33, będzie można na żywo zobaczyć wtrysk wielokomponentowy połączenia twarde-miękkie i produkcję addytywną pojedynczych elementów funkcyjnych z kompleksową geometrią.

- Dzięki zastosowaniom dla wtrysku wielokomponentowego i swobodnego formowania tworzyw sztucznych firma ARBUG zaprezentuje swoją olbrzymią kompetencję w branży obróbki tworzyw sztucznych - od produkcji wieloseryjnej po pojedyncze części. Duży potencjał na rynku widnieje dla wysokiej jakości wtryskarek z wydajną produkcją i przemysłowej produkcji addytywnej - podkreśla dr Daniel Orel, członek zarządu Arburg spol. s.r.o. w Czechach.

Wtrysk wielokomponentowy: elementy w połączeniu twarde-miękkie

Swoją pozycję w branży wtryskiwania wielu komponentów Arburg zaprezentuje podczas targów na przykładzie "skrobaczki do lodu". Połączenie twarde-miękkie z ABS i TPE powstaje w formie wtryskowej 1+1, firmy Polarform, za pomocą hydraulicznej wtryskarki Allrounder 570 S o sile zamykania 2200 kN i z dwoma jednostkami wtryskowymi - 400 (pozioma) i 170 (pionowa). W czasie cyklu wynoszącym jedynie 40 sekund powstaje nadająca się do zastosowania gotowa wypraska z elastyczną krawędzią ściągającą.

Produkcja addytywna: elementy funkcyjne z kompleksową geometrią

Wydajność urządzenia freeformer marki Arburg zostanie zaprezentowana na przykładzie addytywnej produkcji ślimaka plastyfikującego, który znajduje zastosowanie w automatach do karm dla zwierząt domowych. Kompleksowa geometria funkcjonalnego elementu z PA10 powstaje za pomocą rozpuszczalnego w ługach materiału nośnego (armat 21).

Arburg na targach Fakuma 2018

Podczas targów Fakuma między 16 a 20 października 2018 w Friedrichshafen niemiecki koncern zaprezentuje profesjonalistom wgląd w przyszłość technologii wtrysku - cyfrową i realną prezentację będzie można obejrzeć w formie „Road to Digitalisation” w hali A3, stanowisko 3101.

Arburg wprowadza klientów w cyfrową przyszłość

Stacje „Road to Digitalisation” prezentują drogę do przyszłościowego i wydajnego produkowania elementów z tworzywa sztucznego. Powyższe obejmuje nowe pakiety wsparcia, dostęp do nowego portalu dla klientów oraz przykłady z zakresu „Smart serwisu”.

Premiery podczas targów Fakuma

Podczas targów Fakuma profesjonaliści będą mogli zapoznać się z nowymi urządzeniami marki Arburg - urządzeniem Allrounder 820 H w nowym wzornictwie i po raz pierwszy w wersji wykonania Packaging oraz Arburg Turnkey Control Module (ATCM) do kompleksowych urządzeń „pod klucz”. Dodatkowe atrakcje: praktyczne przykłady dla Industrie 4.0 i technologia wtrysku ciekłym silikonem dla mikroelementów. Zaprezentowane na stoisku targowym urządzenia Allrounder - wszystkie w nowym projekcie kolorystycznym "zieleń mięty-jasnoszary-ciemnoszary" - przedstawią nowy wizerunek firmy. Ofertę targową Arburga dopełnia freeformer i własne stanowisko rekrutacyjne.

JL
Źródło: Arburg


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Aktualizacja

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233