Jurmet sprzeda bobiniarki w Azji

Firma Jurmet rozszerza obszar swojego działania. Urządzenia polskiego producenta będą trafiać na rynek azjatycki. Spółka będzie tam działać za pośrednictwem swego przedstawiciela Weldon Celloplast.

Jurmet specjalizuje się w budowie maszyn i urządzeń do konfekcjonowania materiałów opakowaniowych giętkich i papieru. Produkuje bobiniarki, przewijarki do folii, przewijarki do etykiet, krajarki gilz, wałki i głowice rozprężne, wałki bananowe i inne podzespoły. W naszym kraju firma jest praktycznie monopolistą jeśli chodzi o rynek tego typu urządzeń. Dlatego też jej urządzenia trafiają nie tylko do krajowych odbiorców, ale tez są sprzedawane na całym świecie. Przede wszystkim są to bobiniarki.

Firma posiada swoje przedstawicielstwa w Niemczech, Francji, we Włoszech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Poszukiwała jednak kolejnych rynków zbytu, tym razem już w miejscach bardziej egzotycznych. Teraz wchodzi więc na rynek azjatycki.

Zyskała kolejnego przedstawiciela jakim jest hinduskie przedsiębiorstwo Weldon Celloplast z siedzibą w Delhi. - Byłem pod dużym wrażeniem poziomu technicznego bobiniarek wytwarzanych przez Jurmet. W mojej opinii jest to w tej chwili jeden ze zdecydowanie najszybciej rozwijających się producentów tego typu urządzeń w całej Europie. Dlatego tez nie mam żadnych wątpliwości, że również na rynku w naszym regionie firma odniesie sukces - tłumaczy Pawandeep Sahni, dyrektor Weldon Celloplast.

Jego firma będzie sprzedawała polskie maszyny w Indiach, Pakistanie, Bangladeszu, Nepalu, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz na Sri Lance.

Czytaj więcej: Inwestycje 718 Rynek 831

brak
 

Producent maszyn: bobiniarki, przewijarki, krajarki gilz, nawijarki

Polska