Już niedługo Targi PCI Days

Już niedługo Targi PCI Days…

Targi PCI Days coraz bliżej. Odbędą się stacjonarnie w dniach 8 - 9 września br. Warszawskim Centrum Expo XXI. Jak zapewniają organizatorzy, będzie to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami, innowacjami produktowymi i technologicznymi oraz nawiązać biznesowe relacje.

Zgodnie z zapowiedziami, na odwiedzających będzie czekać rekordowa liczba wystawców - aż 110 stoisk, na których wystawcy przedstawią swoją ofertę z zakresu surowców, opakowań, maszyn do produkcji, urządzeń i usług laboratoryjnych, private label, IT, itp.

Zgodnie z tradycją, w przestrzeni targowej wydzielone zostaną Strefy Inspiracji dedykowane osobno branży kosmetycznej i farmaceutycznej. W efekcie prac związanych z przygotowaniem programu merytorycznego, Targom PCI Days towarzyszyć będzie 40 wykładów, które zostaną poprowadzone przez znanych i cenionych branżowych ekspertów. Będzie to doskonała okazja, aby zgłębić wiedzę merytoryczną, zapoznać się z przykładami dobrych praktyk oraz trendami na sezon 2021/2022. 

Program merytoryczny został opracowany z uwzględnieniem potrzeb i wyzwań różnych obszarów funkcyjnych zakładów produkujących kosmetyki i leki, w tym obszaru badań i rozwoju, produkcji, kontroli jakości, zakupów czy inwestycji. Oferta wystąpień jest na tyle bogata, że każdy powinien znaleźć w niej coś dla siebie. Nie zabraknie też wydarzeń specjalnych, takich jak Konferencja Be Inspired poświęcona nowościom surowcowym, Konferencja mikrobiologiczna, czy cieszące się ogromnym zainteresowaniem warsztaty dla zakupowców.

Podczas tegorocznych targów PCI Days będzie można wziąć udział m. in. w Konferencji Mikrobiologicznej oraz w Kosmetycznej czy Farmaceutycznej Strefie Inspiracji. 

Zdecydowaną nowością tegorocznych Targów będzie innowacyjnie poprowadzona konferencja “Be Inspired - Nowości Surowcowe 2021/2022″, podczas której wystawcy oferujący surowce będą mieli okazję do zaprezentowania swojego najnowszego surowcowego hitu w formie krótkiego wystąpienia. Konferencja odbędzie się w Kosmetycznej Strefie Inspiracji podczas trwania targów.

Starając się dopasować do nowej rzeczywistości i obowiązujących zasad, organizatorzy opracowali rozwiązania, dzięki którym targi będą bezpieczne. Mowa tu o nowo zaprojektowanym układzie stoisk, dwukrotnie większej powierzchni wystawienniczej, poszerzeniu ciągów komunikacyjnych do trzech metrów, stale wentylowanej hali, środkach dezynfekujących znajdujących się w całym obiekcie, cogodzinnej dezynfekcji najczęściej dotykanych miejsc na hali, odrębnym wejściu i wyjściu, obowiązkowej rejestracji każdego uczestnika, dzięki której będzie wiadomo kto jest na targach, kontrolowanej liczbie uczestników oraz ile jednocześnie osób znajduje się w hali. 

Jeśli szukasz inspiracji produktowych i technologicznych, chcesz odświeżyć kontakty po tak długiej przerwie, już dziś zarezerwuj miejsce na Targach PCI Days 2021!

Na stronie internetowej: www.pcidays.pl mozna rezerwować miejsce na targach. Targi odbędą się 8-9 września 2021 r. w Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Udział jest całkowicie bezpłatny.