Już ponad pół setki zgłoszeń na targi SyMas

Już ponad pół setki zgłoszeń…
- Do tej pory już ponad 50 firm zaplanowało swój udział w targach, a z dnia na dzień zgłaszają się kolejne, które również chcą zaprezentować swoją ofertę - podkreśla Karol Miernikiewicz Specjalista ds. Organizacji Targów easyFairs. - W gronie wystawców znajdują się już między innymi: Aerzen Polska, Bart Sp. z o.o., Buttimer Polska, DMN-Westinghouse, Proorganika, Netter Vibration, IPL S.p.a., Norres Polska, RSBP s.r.o., Schenck Process Polska i wiele innych. Jesteśmy przekonani, że również tym razem liczba wystawców oraz poziom i zróżnicowanie oferty zadowoli naszych gości.

Będzie to już piąta, jubileuszowa edycja targów SyMas. Wraz z każdą kolejną odsłoną pojawiają się nowości - tym razem będzie to Strefa Technologii ATEX, w ramach której do zaprezentowania swojej oferty zapraszane są firmy posiadające w swojej ofercie: zabezpieczenia przeciwwybuchowe, procesowe, systemy odpylania i filtrowentylacji powietrza oraz inne urządzenia przeznaczone do pracy w obszarach zagrożonych wybuchem gazów, par, mgieł lub pyłów.

Targi MAINTENANCE odbędą się po raz czwarty. Tutaj organizatorzy stawiają na rozwinięcie tematów podjętych w ramach poprzedniej edycji, które spotkały się z dużym zainteresowaniem: Strefa Outsourcingu i cykl szkoleń Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu.

Targom towarzyszyć będzie Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, wydarzenie adresowane do wszystkich chcących pogłębiać swoją wiedzę z zakresu obsługi technicznej maszyn i urządzeń oraz do osób poszukujących nowych rozwiązań, mających na celu poprawę efektywności służb utrzymania ruchu i działów produkcji.

Tegoroczna edycja Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki – SyMas oraz IV Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE odbędzie się w dniach 2-3 października w Krakowie.

Czytaj więcej: Targi 1026