K 2019: Mnóstwo usług dla udanych targów

K 2019: Mnóstwo usług dla…

Już za niespełna miesiąc największa tegoroczna impreza wystawiennicza w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy - Targi K 2019 - otworzy swoje podwoje dla tysięcy gości z całego świata.

Od 16 do 23 października br. Centrum Wystawiennicze w Düsseldorfie zostanie w całości zapełnione stoiskami i salonami ponad 3 000 wystawców z 60 krajów, chcących zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie tworzyw sztucznych. 

Dla gości planujących wizytę na tegorocznych targach K organizatorzy przygotowali szereg usług, aplikacji i ułatwień, tak aby zwiedzający mogli w sposób jak najbardziej optymalny wykorzystać czas spędzony w Düsseldorfie.

K 2019 Hot Topics na K-online.com

Eksperci z K 2019 Innovation Group dokonali wyboru najważniejszych i najbardziej aktualnych tematów, którymi żyje obecnie branża:

  • Tworzywa sztuczne na rzecz zrównoważonego rozwoju.
  • Digitalizacja i Przemysł 4.0.
  • Integracja systemów: funkcjonalność poprzez materiał, proces i projektowanie.
  • Młode talenty w przemyśle. 

Na portalu targowym - k-online.com wiadomości dotyczące powyższych tematów zebrane zostały w ramach podstrony zatytułowanej Hot Topics at K 2019

Podstrona zawiera wywiady wideo, artykuły naukowe i najnowsze wiadomości. Jest to zatem miejsce od którego odwiedzający mogą zacząć planowanie swojej wizyty na targach pod kątem interesujących ich zagadnień.

Interaktywny plan hali

Interaktywny plan hali obejmuje zarówno pomieszczenia wewnętrzne, jak i tereny zewnętrzne i jest idealnym sposobem na dotarcie do każdego punktu centrum wystawienniczego. Dostęp do każdej hali można uzyskać za pomocą jednego dotknięcia, a funkcja powiększania umożliwia skupienie się na poszczególnych stoiskach, na których można zobaczyć wszystkie informacje o wystawcach i ich produktach. Nowa funkcja wyszukiwania wystawców obejmuje całą bazę danych K i wyświetla wyniki bezpośrednio na planie hali. 

My Organizer

Dzięki funkcji My Organizer, zwiedzający potrzebują tylko kilku kliknięć, aby sporządzić swoją indywidualną listę najbardziej interesujących wystawców, co umożliwia dokładne zaplanowanie trasy zwiedzania jeszcze przed przyjazdem. Po zalogowaniu się, z MyOrganizera można korzystać na wielu różnych urządzeniach. Oczywiście swoją listę można edytować w dowolnym momencie.

Platforma Matchmaking - Targowy „randkomat”

Jedną z głównych zalet każdych targów, w tym oczywiście Targów K w Düsseldorfie jest ułatwiona możliwość nawiązywania kontaktów. A jak najłatwiej tego dokonać w epoce cyfrowej? 

Nowy inteligentny Matchmaking Tool stanowi i do szybkiego i wygodnego nawiązywania nowych znajomości biznesowych. Zarówno dla zwiedzających jak i wystawców przygotowano cyfrowe narzędzie Matchmaking Tool umożliwiające wyszukanie interesujących ich kontaktów bądź produktów.

Narzędzie przedstawia rekomendacje i spersonalizowane propozycje kontaktów, dzięki czemu można umówić się na spotkanie podczas targów. Dostęp jest możliwy za pośrednictwem portalu internetowego, na stronie k-online.com/matchmaker dla zwiedzających oraz na stronie k-online.com/matchmaking dla wystawców, lub poprzez aplikację K Matchmaking na IOS i Android. 

Aplikacja K App:  Cały świat K przy sobie

Dzięki aplikacji K App nasz smartfon zamieni się w centrum informacji na temat targów K. Aplikacja zawiera wszystkie ważne informacje na temat targów (w jęz. angielskim i niemieckim), w tym: wyszukiwarkę wystawców i produktów (również off-line), informacje o nowościach targowych, interaktywny plan hali, a także funkcje My Organizer i Matchmaking Tool. Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać za pośrednictwem AppStore lub Google Play.

JL