KOCH cyclePac - przyjazne dla środowiska eko-opakowania

KOCH cyclePac - przyjazne…

W tym roku przypada 40 rocznica istnienia targów FachPack. Kluczowym tegorocznym tematem są opakowania przyjazne dla środowiska. KOCH Pac-Systeme świętuje również swoje 50-lecie oraz wdrażaną innowacyjność. Już w roku 1994 firma dołączyła i rozwijała koncepcje środowiskowe, takie jak system segregacji odpadów “Zielony Punkt”, oznakowanie ekologiczne Blue Angel a także podwójny system stosowany w nowych koncepcjach maszyn dotyczących jednorodnego materiału opakowań kartonowych.

Dziś zastosowanie nowej marki KOCH potwierdza wszechstronną wiedzę specjalistyczną w zakresie maszyn do pakowania w blister oraz linii specjalizujących się w innowacyjnych i zrównoważonych koncepcjach opakowań.

koch-2

Dzięki prezentacji pracującej maszyny blistrowej KBS-PL z zastosowanym 6-osiowym robotem, odwiedzający stoisko KOCH będą mogli zobaczyć jak jednoskładnikowe opakowanie cyclePac (100% recykling) wypada w porównaniu z tradycyjnymi opakowaniami ze sztywnej folii. Poza tym będzie można uzyskać informacje na temat zachowania idealnych proporcji pomiędzy materiałem, maszyną a projektem opakowania, zapoznać się z ofertą K4.0 dedykowaną cyfryzacji w specjalnych konstrukcjach maszyn oraz kompleksową ofertą usług serwisowych i wsparcia technicznego (KOCH Support+Service) dla wysoko wyspecjalizowanych procesów pakowania przez cały okres użytkowania maszyn i linii.

Polscy goście planujący odwiedzić stoisko Koch na targach (Hala 3A na stoisku 221) oraz zapoznać się z ofertą firmy  skontaktować się mogą z polskim przedstawicielstwem, firmą KF Technologie, w celu umówienia spotkania - tel. +48 22 873 36 64, +48 606 240 930; e-mail: marketing@kftechnologie.com.pl.

koch-homepage-fachpack

Czytaj więcej:
Roboty 215
Targi 1283