Kielce szykują się na Plastpol

Kielce szykują się na Plastpol…
Targi Plastpol to największe krajowe targi branży tworzyw sztucznych i gumy oraz liczące się wydarzenie na arenie europejskiej. W 2013 roku w Kielcach wystawiało się blisko 700 wystawców z ponad 30 krajów z całego świata, tereny targowe odwiedziło blisko 17 tys. gości.

W tym roku swój udział zapowiedziało już 600 firm. Na stoiskach prezentowane będą maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów. Spotkaniom targowym towarzyszyć będzie jak zwykle bogaty program konferencji i seminariów.

Na wystawie pojawią się przedstawiciele wszystkich grup branży, a zatem dystrybutorzy, firmy tworzywowe czy producenci maszyn z ponad 30 krajów z całego świata. W tym roku silną reprezentację firm wystawi również stowarzyszenie branży przetwórstwa z Turcji.

Kielecka impreza jest miejscem prezentacji najnowocześniejszych technologii, ale nowości będzie można zobaczyć nie tylko na wystawie. Organizator wydarzenia, Targi Kielce, zakończył modernizację i rozbudowę obiektów. Nowe Centrum Kongresowe na 1000 osób, parking wielopoziomowy na pół tysiąca aut, zachodni terminal wejściowy i drogi dojazdowe z bezkolizyjnym zjazdem ze stron Krakowa, Warszawy i Łodzi - to wszystko zdecydowanie przyczyni się do podniesienia poziomu najchętniej odwiedzanej przez wystawców zagranicznych wystawy w Polsce.

Tegoroczny Plastpol odbędzie się w dniach od 27 do 30 maja.

PlastpolCzołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska