Kolekcja After the Storm od Ampacet w atrakcyjnych odcieniach

Kolekcja After the Storm od…

Firma Ampacet, światowy lider w zakresie produkcji koncentratów, przedstawia After the Storm - kolekcję kolorowych barwników przywodzących na myśl ulotne chwile między burzą a przejaśnieniem. Kolekcję After the Storm wyróżnia efekt świeżych kropli wody, dzięki któremu produkty zdrowotne, kosmetyczne i pielęgnacyjne oraz środki czystości do domu prezentują się na półkach znacznie atrakcyjniej.

Paleta kolorów przeznaczonych do opakowań PET formowanych przez rozdmuchiwanie obejmuje Aporic Purple i BrainFog, które nawiązują do uczuć towarzyszących stanowi niepewności. Apriori pokrzepia i buduje poprzez sięganie do wspomnień o przeszłości, a NeuroSpark stymuluje kreatywność z myślą o przyszłości. CyberLeaf i Hypnautic zachęcają do zmiany stylu życia tak, by zatroszczyć się o psychikę i środowisko.

Więcej informacji na temat kolekcji koncentratów After the Storm można uzyskać od przedstawiciela firmy Ampacet lub na stronie Ampacet.com.

after-the-storm
After the Storm, zupełnie nową paletę barwników firmy Ampacet do opakowań PET formowanych przez rozdmuchiwanie, wyróżnia efekt kropli wody, który idealnie komponuje się z produktami zdrowotnymi, kosmetycznymi i pielęgnacyjnymi oraz środkami czystości do domu.