Kompleksowe wyposażenie wtryskowni z InAutom Poland

Kompleksowe wyposażenie wtryskowni…
Firma InAutom Poland jest polskim przedsiębiorstwem, które od ponad 30 lat oferuje kompleksowe wyposażenie wtryskowni, w oparciu o partnerskie relacje ze swoimi klientami. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z historią rozwoju firmy oraz zakresem proponowanych rozwiązań.

Portugalskie początki

Firma InAutom została założona w 1986 roku w Portugalii. Na początku działalności była to firma o prostej strukturze organizacyjnej, której podstawowym celem była jakość serwisu, przy jednoczesnej polityce zorientowania na potrzeby klienta.

Od samego początku działalności firma InAutom wyposażała i wspierała każdą działalność - od najmniejszej przez średnią, aż po największe, jak również przedsiębiorstwa testujące formy oraz szkoły techniczne. Na bardzo wymagającym, ciągle rozwijającym się rynku początkowymi celami InAutom były naprawa, rekonstrukcja i dostosowywanie używanych maszyn dla przemysłu tworzyw sztucznych.

W 1990 roku firma InAutom wprowadziła na rynek europejski i afrykański markę LienYu. Był to efekt połączenia innowacyjnego know-how inżynierów InAutom z tajwańską produkcją. Maszyny były i nadal są sprzedawane w Portugalii, Hiszpanii, Angoli, Rosji, Mozambiku, Szwecji, Estonii, Łotwie, Czechach, Słowacji i Węgrzech.

InAutom Poland

Z biegiem czasu struktura firmy rozrastała się i w Polsce powstało jej autoryzowane przedstawicielstwo: InAutom Poland z siedzibą w Gogolinku. Posiada ona w swojej ofercie wtryskarki marek Tederic, LienYu i Toyo.

inautom poland


Zwłaszcza wtryskarki Tederic cieszą się obecnie rosnącą popularnością wśród polskich klientów ze względu na niskie zużycie energii, wysoką trwałość i precyzję wykonania. Dostępne są ich różnorodne warianty – zarówno maszyny hydrauliczne i elektryczne, o sile zwarcia od 40 do 7000 ton, kolanowe i dwupłytowe, z możliwością wtrysku do 4 komponentów, oraz wtryskarki o dużej objętości wtrysku (nawet do 530 kg). Mogą być ponadto wyposażone w stół obrotowy.

wtryskarka tederic

Niezwykle istotnym elementem budowania przewagi rynkowej jest branie odpowiedzialności za sprzedawany produkt, dlatego w InAutom istnieje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników serwisowych, posiadających wysoką responsywność w sprawach gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Aktualnie firma InAutom prowadzi promocyjną sprzedaż wtryskarek TEDERIC, w której przy każdej zakupionej wtryskarce elektrycznej TEDERIC drugą wtryskarkę hydrauliczną można zakupić za 50% ceny.

promocje na wtryskarki Tederic

Nie tylko wtryskarki

Z biegiem czasu obszar poruszania się firmy uległ znacznemu rozszerzeniu. Obecnie zapewnia ona kompleksowe wyposażenie wtryskowni – czyli nie tylko sam proces doradztwa, sprzedaży wtryskarek i obsługi serwisowej, ale również m.in. oprogramowanie CAD/CAM/PLM Catia oraz peryferia do wtryskarek. Ponadto projektuje i wdraża formy wtryskowe bez ograniczeń gabarytów i wagi, a także linie automatyczne.

Znaczącym aspektem działalności InAutom Poland jest dystrybucja systemów gorącokanałowych marki SINO. Jednym z bardzo istotnych elementów w budowie form i dalszej eksploatacji jest dobór odpowiedniego układu wtryskowego, dlatego też przy każdym wdrożeniu specjaliści firmy analizują możliwość zastosowania odpowiedniego systemu. Oferta systemów SINO zawiera opatentowane rozwiązania w asortymencie: dysze pojedyncze oraz układy wielopunktowe, systemy dysz otwartych, systemy dysz zamykanych hydrauliczne i pneumatyczne, wtrysk bezpośredni oraz pośredni, regulatory temperatury, sterowniki sekwencji do dysz zamykanych grzałki i termopary.

systemy gorącokanałowe sinobrak
 

Wtryskarki: Tederic, Toyo, LienYu; peryferia do wtryskarek; serwis gwarancyjny i pogwarancyjny; układy gorącokanałowe Sino; oprogramowanie CAD/CAM/PLM Catia

Polska