Konferencja Packaging [R]evolution on-line 9 czerwca 2021

Konferencja Packaging [R]evolution…

Targi Packaging Innovations oraz Spółka Aniflex mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej odsłonie konferencji Packaging [R]evolution, znanej Państwu z poprzednich edycji Targów, tym razem w wersji on-line. W oczekiwaniu na wrześniową edycję Targów spotkajmy się 9 czerwca 2021 na platformie Click Meeting.

Szereg prelegentów - praktyków z branży opakowań w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowie o nowych, interesujących a czasem zaskakujących rozwiązaniach związanych z drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem. 

W trakcie konferencji poruszane zostaną tematy jak np. czym są bezpieczne opakowania i jak zabezpieczyć się przed oszustwami. Prelegenci omówią rozwiązania etykietowe przyjazne dla środowiska oraz te wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość; poruszą temat uszlachetniania w kontekście recyklingu i zrównoważonego rozwoju. Ponad to zostanie poruszony temat personalizacji etykiet i opakowań i tzw. druku hybrydowego. 

''Packaging'' to jednak nie tylko ujęcie produkcyjne; ważna jest jego ekspozycja i dostępność na sklepowej półce dlatego też podczas konferencji nie zabraknie informacji na temat tego w jaki sposób wprowadzić produkt do sieci handlowej i wyróżnić go na półce oraz tych związanych ze sposobami zwiększania sprzedaży dzięki zastosowaniu odpowiednich technik przy projektowaniu opakowań. 

Harmonogram wydarzenia: https://packaginginnovations.pl/pl/program-towarzyszacy/packaging-r-evolution.html 


packaging-revolution-logo-biale

Czytaj więcej:
Targi 1283