Kontrakt między Dassault Systèmes i Hyundai Motor przedłużony o pięć lat

Kontrakt między Dassault Systèmes…

Firma Dassault Systèmes poinformowała o przedłużeniu kontraktu z Hyundai Motor na dostawę i obsługę aplikacji CATIA. Nowa umowa pozwoli Hyundai Motor wspierać partnerów lokalnych i globalnych przez zapewnienie im technologii usprawniających współpracę. Firmy Dassault Systèmes i Hyundai Motor współpracują z powodzeniem od wielu lat. W ciągu ostatnich 30 lat aplikacje CATIA oraz wsparcie Dassault Systèmes przyczyniły się do powstania nowych pojazdów, jak i powiązanych technologii.

Aplikacje z rodziny CATIA, używane obecnie w centrach technologicznych Hyundai Motor w kilku krajach, służą do kompleksowego projektowania procesów produkcyjnych w 3D od fazy koncepcyjnej przez analizę po montaż. Przyczyniły się one m.in. do skrócenia procesów Hyundai Motor związanych z rozwojem produktów oraz redukcji kosztów. Aplikacje CATIA oraz platforma 3DExperience firmy Dassault Systèmes są najlepszymi i najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami pozwalającymi firmom nie tylko tworzyć znakomite produkty, ale także spełniać oczekiwania zarówno producentów OEM, jak i ich dostawców.

– Przedłużamy kontrakt z Hyundai Motor w momencie, w którym koreańska branża związana z mobilnością obiera kurs na elektryfikację pojazdów. Chcemy pomóc temu sektorowi przygotować się na nadchodzące zmiany w sposób bardziej stabilny – mówi Samson Khaou, wiceprezes Dassault Systèmes na region Azji i Pacyfiku. – Dassault Systèmes kontynuuje wspieranie Hyundai Motor w zakresie technologii i know-how, aby pomóc koncernowi w objęciu pozycji lidera światowego rynku motoryzacyjnego i dalszym rozwijaniu działalności biznesowej.

76826-catia-opencl-cad-car-1260x709

Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do
 

Platforma 3DEXPERIENCE, oprogramowanie do projektowania 3D, rozwiązania 3D Digital Mock Up i Product Lifecycle Management (PLM)

Polska

Reportaże

Forum