Drukuj

Korporacja KGL przenosi magazyn i zaprasza na webinarium

Korporacja KGL przenosi magazyn i zaprasza na webinarium
Centralny magazyn polimerów firmy będzie od piątku zlokalizowany w nowym obiekcie, oddalonym o 500 m od biura i dotychczasowego magazynu. Adres biura nie zmieni się, natomiast nowy magazynowy mieścić się będzie przy ul. Zorzy, Klaudyn, 05-080 Izabelin.

Kontynuując swoją współpracę z z firmą RTP Company, Korporacja KGL zaprasza w czwartek, 6 czerwca, na webinarium "Dobór materiałów termoplastycznych w zastosowaniach medycznych". Seminarium poprowadzi w języku angielskim Karl Hoppe, Inżynier Rozwoju Produktu RTP Company. W trakcie szkolenia zostaną podjęte takie zagadnienia, jak np. proces selekcji i doboru materiału, biokompatybilność, sterylizacja i odporność na czynniki chemiczne. Dodatkowo, zakres tematyczny będzie rozszerzony o takie tematy, jak tworzywa wzmocniane mechaniczne, tworzywa o właściwościach antystatycznych, tworzywa odporne na ścieranie oraz miękkie w dotyku elastomery i ich właściwości. Rejestracja będzie dostępna od poniedziałku. Webinarium rozpocznie się o godz. 18 czasu środkowoeuropejskiego.


Tworzywa techniczne, poliolefiny, styrenowe, compoundy, elastomery termoplastyczne, barwniki, stabilizatory
Biznes Premium

Korporacja KGL S.A.

Tworzywa techniczne, poliolefiny, styrenowe, compoundy, elastomery termoplastyczne, barwniki, stabilizatory UV, uniepalniacze, antystatyki, antyblokingi, wypełniacze ...

Postępu 20, Mościska, 05-080 Izabelin (mazowieckie)