Korporacja KGL przenosi magazyn i zaprasza na webinarium

Korporacja KGL przenosi magazyn…
Centralny magazyn polimerów firmy będzie od piątku zlokalizowany w nowym obiekcie, oddalonym o 500 m od biura i dotychczasowego magazynu. Adres biura nie zmieni się, natomiast nowy magazynowy mieścić się będzie przy ul. Zorzy, Klaudyn, 05-080 Izabelin.

Kontynuując swoją współpracę z z firmą RTP Company, Korporacja KGL zaprasza w czwartek, 6 czerwca, na webinarium "Dobór materiałów termoplastycznych w zastosowaniach medycznych". Seminarium poprowadzi w języku angielskim Karl Hoppe, Inżynier Rozwoju Produktu RTP Company. W trakcie szkolenia zostaną podjęte takie zagadnienia, jak np. proces selekcji i doboru materiału, biokompatybilność, sterylizacja i odporność na czynniki chemiczne. Dodatkowo, zakres tematyczny będzie rozszerzony o takie tematy, jak tworzywa wzmocniane mechaniczne, tworzywa o właściwościach antystatycznych, tworzywa odporne na ścieranie oraz miękkie w dotyku elastomery i ich właściwości. Rejestracja będzie dostępna od poniedziałku. Webinarium rozpocznie się o godz. 18 czasu środkowoeuropejskiego.


Tworzywa techniczne, poliolefiny, styrenowe
 

Tworzywa techniczne, poliolefiny, styrenowe, compoundy, elastomery termoplastyczne, barwniki, stabilizatory UV, uniepalniacze, antystatyki, antyblokingi, wypełniacze ...

Polska, 05-080 Izabelin, Postępu 20, Mościska