Krahn Chemie i Vibrantz Technologies Inc. poszerzają swoją współpracę

Krahn Chemie i Vibrantz Technologies…

Krahn Chemie rozszerza swoją wieloletnią współpracę z Vibrantz Technologies Inc., światowym liderem w dziedzinie specjalistycznych chemikaliów i materiałów, w Niemczech i Polsce. Dzięki zawartej umowie spółka Krahn, oprócz dyspersji pigmentów, będzie oferowała również szerszą gamę produktów do takich zastosowań, jak powłoki, farby drukarskie, materiały budowlane i tworzywa sztuczne.

Zmiana portfolio spółki Vibrantz rozpoczęła się już na początku tego roku, kiedy to spółka Krahn Chemie Deutschland nabyła dodatkowe prawa do dystrybucji nieorganicznych i organicznych pigmentów. Od dnia 1 kwietnia spółka Krahn Chemie Polska nie tylko będzie mogła skorzystać z rozszerzonego portfolio pigmentów, lecz otrzyma również prawa do dystrybucji produktów antykorozyjnych Vibrantz. Dzięki nowej umowie obie spółki partnerskie wzmocnią swoje relacje biznesowe istniejące od 2001 roku i podkreślą swoje zaangażowanie na rzecz dostarczania wysokiej jakości produktów i doskonałych usług.

Dzięki zawartej umowie, spółka Krahn będzie mogła zaoferować jeszcze bardziej uniwersalne portfolio rozwiązań do zastosowań takich jak powłoki, farby drukarskie, materiały budowlane, tworzywa sztuczne i ochrona przed korozją. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z poszerzenia naszej współpracy z naszym wieloletnim dostawcą, spółką Vibrantz - powiedział dr Rolf Kuropka, Dyrektor Generalny (CEO) Krahn Chemie. - Umowa ta pozwala nam poszerzyć ofertę produktową i lepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów z kluczowych branż. Będziemy nadal oferować naszym klientom doskonałą obsługę, wysoką jakość produktów i ciągłe wsparcie techniczne - dodaje.

- Wysoko cenimy spółkę Krahn jako niezawodnego dystrybutora z dużym doświadczeniem w tworzeniu wartości dla naszych kluczowych rynków. Dlatego też poszerzenie naszej współpracy jest słusznym krokiem. Umowa jest ważnym kamieniem milowym, który zdynamizuje wspólny rozwój - dodaje Martijn Kunnen, Dyrektor Handlowy CS EMEA i Dyrektor ds. Strategii Globalnej Colorants w Vibrantz.

Reportaże

Forum