Kroenert i Drytec na targach ICE 2017

Kroenert i Drytec na targach…
Podczas X Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Papieru i Folii ICE 2017, które odbędą się w Monachium w dn. 21-23 marca, nowości w swojej ofercie zaprezentują firmy Kroenert i Drytec, wchodzące w skład Kroenert Group. Ich ekspozycję obejrzeć będzie można w hali A6 na stoisku nr 212.

Obok tradycyjnej ekspozycji produktów obu firm będzie można zobaczyć sekcję suszenia linii LabCo o długości 2000 mm oraz maksymalnej szerokości roboczej 500 mm. Wewnętrzna rama suszenia, wykonana ze stali nierdzewnej V2A, pozwala na suszenie nawet w najbardziej wymagającym środowisku korozyjnym. Na uwagę zasługują dysze z serii Contec i Floatec, stanowiące wyposażenie sekcji. Dzięki zastosowanej w linii dmuchawie o mocy 3 kW, zgodnej z normami Atex Ex II i wydajności cieplnej 75kW, dostępna jest temperatura obiegu powietrza maks. 140 st. C. Istnieje także możliwość uzyskania wyższych temperatur dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Polscy goście planujący zapoznać się z ofertą firm Kroenert i Drytec skontaktować się mogą z polskim przedstawicielstwem, firmą KF Technologie, w celu umówienia spotkania - tel. +48 22 873 36 64, e-mail: a.folczak@kftechnologie.com.pl.

Kroenert


Czytaj więcej: Maszyny 498

Maszyny do pakowania w blister, maszyny i
 

Maszyny do pakowania w blister, maszyny i linie do zgrzewania opakowań i folii metodą w. cz, do produkcji opakowań dla medycyny, linie do odkażania i ekstruzji folii PET, urządzenia do pomiaru wskaźnika lepkości (iV) PET, maszyny do laminacji i powlekania, rozwiązania w zakresie fotowoltaiki, płyty i folie do termoformowania: ABS, HIPS,ABS/PMMA, APET, PS i PP

Polska