Markem-Imaje wprowadza do sprzedaży nową drukarkę inkjet małych znaków - 9330

Markem-Imaje wprowadza do…

Drukarka zaprojektowana do pracy przy niskich i średnich obciążeniach, jest nie tylko prosta w obsłudze i konserwacji, ale też potrafi łatwo dostosować się do zmian w wielkości produkcji. Przeznaczona do wielu gałęzi przemysłu, z dużymi możliwościami komunikacji, znajduje zastosowanie w wielu aplikacjach.

Każdy producent zobowiązany jest oznakować swój produkt takimi informacjami, jak np. data przydatności czy nr partii. Zapewnienie odpowiedniej jakości takiego nadruku jest kluczowe dla firmy, bowiem niezawodna czytelność zakodowanych informacji w czasie całego cyklu życia produktu ma znaczący wpływ na jego identyfikowalność, zarządzanie zapasami czy reputację marki.

Znalezienie drukarki wydajnej, prostej w obsłudze, w przystępnej cenie i jednocześnie takiej, która sprosta przyszłym potrzebom pojawiającym się wraz z rozwojem firmy, bywa niekiedy sporym wzywaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw.

9330 wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Dzięki zastosowanej technologii zapewnia najlepszą w swojej klasie wydajność i jakość znakowania, niezależnie od środowiska produkcyjnego, a dzięki wyjątkowo łatwej obsłudze nie wymaga dużego  wewnętrznego wsparcia technicznego.


ekran dotykowy
inkjet

Ekonomiczna, najlepsza w swojej klasie wydajność i jakość

  • 9330 może drukować długo, nieprzerwanie aż 8 000 godzin, bez konieczności wykonania prewencyjnego przeglądu.
  • Codzienny koszt użytkowania drukarki jest niski dzięki zastosowanemu układowi hydraulicznemu najnowszej generacji, który pomaga zmniejszyć zużycie rozcieńczalnika nawet o 50%, w porównaniu z konkurencyjnymi modelami w tej kategorii, przy pracy w 20 oC.
  • Jakość nadruku jest zawsze gwarantowana technologią Intelli’Jet, automatycznie dostosowującą ciśnienie atramentu w urządzeniu. Czujnik prędkości strugi wykrywa temperaturę otoczenia i prędkość specjalnie naładowanych kropli; kontrolując te parametry między każdym nadrukiem, drukarka dostosowuje faktyczną prędkość strugi do prędkości referencyjnej danego atramentu, tym samym zapewniając prawidłowe położenie kropli, jakość oraz spójność kodu, niezależnie od warunków zewnętrznych.

zdjecie 1
zdjecie 2

Długofalowe rozwiązanie i optymalizacja 

9330 jest odpowiednia zarówno dla pojedynczej linii jak i rozbudowanej produkcji; umożliwia znakowanie na szerokiej gamie podłoży, w tym na tworzywach sztucznych, kartonie, metalu, folii, papierze i szkle i jest gotowa sprostać wyzwaniom produkcyjnym teraz i w przyszłości.

9330 może być nadzorowana z poziomu komputera; podłączenie drukarek do skalowalnego systemu zarządzania informacją CoLOS daje szerokie możliwości optymalizacji procesu znakowania i  pakowania - usprawnia projektowanie złożonych komunikatów i zarządzanie nadrukami na wielu urządzeniach jednocześnie, eliminuje błędy operatorów, przyczyniając się do uniknięcia kosztownych strat i wzmocnienia reputacji marki.

Coleman International Sp. z o.o. jest przedstawicielem firmy Markem-Imaje w Polsce. Zapraszamy do kontaktu. Więcej na www.coleman.pl


Czytaj więcej: