Master Colors współpracuje z producentem granulatów czyszczących

Master Colors współpracuje…
Firma Master Colors Sp. z o.o. od kwietnia 2016 roku rozpoczęła współpracę z nowym partnerem - szwajcarską firmą Ultra System, producentem granulatów czyszczących.

Ultra System jest producentem środka czyszczącego w granulkach Ultra Plast. Jest to pęczniejący środek szerokiego zastosowania eliminujący problemy przy zmianie koloru tworzywa lub samego materiału, działający nawet w tak trudnych przypadkach, jak maszyny z odgazowaniem oraz jednostki plastyfikacji. Do głównych zalet produktu można zaliczyć przede wszystkim jego nietoksyczność oraz brak właściwości ściernych. Mechanizm czyszczenia oparty jest na reakcji chemicznej, a sam proces czyszczenia zachodzi w temperaturze przetwarzania produktu.

Środek Ultra Plast jest bezpieczny, można go stosować w produkcji wyrobów z tworzyw przeznaczonych do kontaktu z żywnością oraz dla przemysłu medycznego.

Z ofertą firmy Ultra System będzie można zapoznać się podczas targów Plastpol w Kielcach (stoisko C-12).


Centralne systemy podawania, dozowania oraz suszenia tworzyw, linie do ekstruzji i recyklingu poliestrów
 

Centralne systemy podawania, dozowania oraz suszenia tworzyw, linie do ekstruzji i recyklingu poliestrów, pigmenty i masterbatche, systemy mocowania form, złącza, termostaty wodne i olejowe

Polska, 51-050 Wrocław, Wędkarzy 5


Reportaże

Forum

Yellow

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-04-01

Slawekslawomir

Aglomeracja- źródła 2019-03-13

Jowizna89

Opłacalność przewijania folii stretch 2019-03-12

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2019-02-21

Akino31

Własna firma produkcyjna 2019-01-30