Masterchem wszedł w skład grupy Logoplaste

Masterchem wszedł w skład…

Firma Logoplaste poinformowała, że Masterchem, wiodący polski producent butelek PET, słoików, preform i nakrętek, wszedł w skład Grupy Logoplaste. Od 3 marca 2020 firma będzie znana pod nazwą Masterchem Logoplaste i będzie prowadzona przez Prezesa Zarządu, Piotra Wasilewskiego.  

Masterchem Logoplaste obsługuje głównie 6 segmentów rynku: kosmetyki, środki higieny osobistej, produkty spożywcze, spirytusowe i farmaceutyczne. Dzięki 115 najnowocześniejszym maszynom i zintegrowanej narzędziowni, firma koncentruje się na dostarczaniu klientom wysokiej jakości produktów w elastyczny sposób. 

- Masterchem Logoplaste umożliwi obu firmom lepszą obsługę klientów, dzięki kompleksowym rozwiązaniom: od pomysłu i projektu, poprzez krótkie serie butelek i zamknięć, aż po pełne, własne rozwiązania w zakresie produkcji butelek. W obliczu szybko zmieniających się trendów konsumenckich, chcemy być wybranym partnerem w zakresie innowacji, elastyczności i szybkości w możliwie najbardziej zrównoważony sposób – komentuje z entuzjazmem Gerardo Chiaia, prezes zarządu Logoplaste.Czytaj więcej:
Butelki 289

Opakowania PET: kosmetyczne, farmaceutyczne
 

Opakowania PET: kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, słoiki, na żywność, alkoholowe, nakrętki do opakowań, preformy PET

Polska, 66-015 Zielona Góra, Przylep – Solidarności 86d