Międzynarodowy wymiar targów Plastpol 2019

Międzynarodowy wymiar targów…

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych to od wielu lat niewątpliwie największe wydarzenie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce, ale również jedno z najbardziej cenionych wydarzeń w Europie.

Kieleckie targi są wyjątkową okazją do spotkania w jednym miejscu liderów branży i nawiązania owocnej współpracy. Nowości technologiczne i premierowe maszyny, wystawy narodowe 5 krajów, konferencje, warsztaty i międzynarodowe dyskusje - oto atuty targów Plastpol 2019, które startują już 28 maja br. Targi Kielce do 31 maja będą rozbrzmiewać dźwiękami pracujących maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Tegoroczne, 23. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy obfitują w nowości. Oznacza to nie tylko bogatą i atrakcyjną ekspozycję z najnowszymi maszynami i urządzeniami, mieszczącą się w 7 halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka. Podczas targów Plastpol 2019 pojawiają się nowe firmy z wielu krajów, a do "wielkiej plastpolowej rodziny” dołączają na przykład po raz pierwszy wystawcy z Gruzji. Wystawa, z roku na rok, budzi coraz większe zainteresowanie wśród zagranicznych firm. Przypomnijmy, że już ponad 50 procent wystawy stanowią przedsiębiorcy spoza Polski.

Ciekawe ekspozycje narodowe na targach Plastpol 2019

Nowością w targowej formule są w tym roku wystawy narodowe, które przygotowały Czechy, Austria i Szwajcaria. Prezentują one potencjał tych krajów. Silną obsadę na targach Plastpol 2019 po raz kolejny mają przedsiębiorcy z Portugalii - 10 firm zaprezentuje swoje najnowsze osiągnięcia.

Specjalnie zaprezentuje się również grupa 9 firm z Indii. Szansę na nawiązanie kontaktów wykorzystają zapewne 4 firmy z Iranu, które pojawiają się na tegorocznych targach z dużymi stoiskami pełnymi maszyn. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą wystawców z Turcji i Chin, którzy będą obecni podczas targów liczniej niż w ubiegłym roku. Liderami wśród zagranicznych wystawców, jeśli chodzi o liczbę firm, są tradycyjnie Niemcy i Włosi.

Na targach Plastpol, po raz pierwszy spotkają się w tym roku klastry gospodarki odpadowej i recyklingu - polski, węgierski i słowacki. W programie zaplanowano wiele ciekawych punktów dotyczących kwestii merytorycznych i bieżących trendów.

Źródło: Targi KielceCzołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska