Mistrzostwa Polski w Lutowaniu Renex Soldering Championship 2020

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu…

RENEX Group nawiązała współpracę partnerską z PTAK Warsaw Expo, w ramach której 5. Edycja  Mistrzostw Polski w Lutowaniu - RSC 2020 zostanie zorganizowana wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020.

Renex Soldering Championship są dorocznym wydarzeniem branżowym, które uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy pakietów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej.

Organizatorem wydarzenia od samego początku jego istnienia, jest RENEX Group - jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej, która w tym roku połączyła siły z PTAK Warsaw Expo – jedną z najprężniej działających polskich spółek wyspecjalizowanych w organizacji wydarzeń targowych.

Jak zapowiadają organizatorzy, dzięki nawiązaniu tej współpracy, dla uczestników (zarówno zawodników jak i widzów) oznacza to jeszcze więcej emocji i atrakcji w jednym miejscu, w ramach tych najszybciej rozwijających się targów przemysłowych w Polsce.

Zawodnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach:

  • Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu - gdzie uczestnikami będą uczniowie i studenci szkół technicznych;
  • Mistrz Polski w Lutowaniu, - gdzie rywalizować będą przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.

Na zwycięzców Mistrzostw czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń, narzędzi i wyposażenia dla elektroników oraz nagrody pieniężne.

Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu Grupa RENEX, będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski, zapewni dodatkowo przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na Mistrzostwach Europy i Świata.

W tej formule Mistrz Polski z 2017 roku – Pan Grzegorz Szymańczuk zdobył tytuł Mistrza Europy.

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RSC 2020 pokażą nam wkrótce, która z firm może szczycić się Mistrzem Polski w Lutowaniu oraz być może przyszłym Mistrzem Europy czy Świata.

O rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia organizatorzy będą informować na stronie wydarzenia www.rsc.zone oraz na mediach społecznościowych wydarzenia Więcej informacji oraz rejestracja dostępna tutaj: www.rsc.zone


Czytaj więcej:
Targi 1199
Konkursy 165