Moc atrakcji na targach Packaging Innovations 2016

Moc atrakcji na targach Packaging…
We wtorek już po raz ósmy w Warszawie rozpoczną się dwudniowe targi branży opakowań - Packaging Innovations. Jest to największa tego typu impreza w Europie Środkowo-Wschodniej - podczas poprzedniej edycji swoją ofertę zaprezentowało ponad 170 wystawców, a liczba gości przekroczyła 4000. Podczas tegorocznych targów w dwóch halach obiektu Expo XXI wystawi się ponad 200 firm.

Jak zwykle targom towarzyszy bogaty program dodatkowy. W ofercie seminariów workShops znalazły się na przykład prezentacje poświęcone fleksotronice, budowaniu silnej marki czy roli opakowań w komunikacji cyfrowej. Usłyszeć będzie można także o najciekawszych polskich rebrandingach, ewolucji okładek muzycznych oraz wziąć udział w warsztatach zdobienia i uszlachetniania druku.

Ponadto pierwszego dnia targów odbędą się warsztaty "Jak opakować brandy?", w czasie których praktycy udzielą porad w zakresie pozycjonowania produktu i marki. Dowiedzieć się będzie można między innymi, czym jest design świadomy, jak tworzyć wizerunek marek własnych oraz wykorzystać doświadczenia innych w procesie kreacji i produkcji opakowania.

Natomiast w środę uczestnicy targów będą mogli wziąć udział w Forum Druku Cyfrowego. Jego celem podstawowym jest przekonanie uczestników, że cyfrowy druk etykiet i opakowań może być elementem strategicznych działań każdej marki. Organizatorzy Forum stawiają na przekazanie wiedzy na temat praktycznych aspektów stosowania druku cyfrowego w produkcji etykiet i opakowań.

W czasie targów wydzielona zostanie Strefa Studenta. W specjalnie wyznaczonym obszarze na hali wystawienniczej kolejny raz zadebiutują osoby, które tworzą jedyne w swoim rodzaju opakowania.

Niewątpliwą atrakcją targów będzie ekspozycja dzieła Andy'ego Warhola "Puszki z zupą firmy Campbell" - ikony pop-artu, która w zestawieniu z najnowszymi trendami w branży pokazuje, jak długą drogę przebyły opakowania od połowy XX wieku.

Wystawa otwarta będzie we wtorek w godz. 10-16.30 oraz w środę w godz. 10-16.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska wortalu Plastech - A-22.

Czytaj więcej: Opakowania 1364Reportaże

Forum

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01

Echo_Plast

Jaki rodzaj folii do szycia elementów odzieży i akcesoriów 2020-10-02

Arys37

Zabrudzone kurtyny PCV 2020-09-22