NiceLabel prezentuje nową wersję portfolio rozwiązań do zarządzania etykietami

NiceLabel prezentuje nową…

NiceLabel, wiodący światowy producent oprogramowania do projektowania etykiet oraz systemów do zarządzania etykietami, udostępnił nową wersję swojego portfolio rozwiązań: wersję 2019.3. Nowa aktualizacja oprogramowania umożliwi organizacjom korzystanie z jednej platformy do projektowania oraz drukowania etykiet oraz dokumentów w łańcuchu dostaw (to kwestia, z którą do tej pory zmagało się wiele firm). Pozwoli to zaoszczędzić firmom czas i pieniądze, a przy tym usprawnić cały proces produkcji.  

Poprzednia wersja oprogramowania firmy NiceLabel umożliwiała korzystanie z gotowych rozwiązań w zakresie projektowania etykiet, dzięki którym użytkownicy biznesowi mogli szybko i łatwo projektować oraz drukować etykiety. W nowej wersji funkcję tę dodatkowo rozbudowano, umożliwiając użytkownikom - szczególnie tym, którzy pracują w fabrykach i magazynach - sprawne projektowanie i drukowanie powiązanych dokumentów w łańcuchu dostaw, w tym dokumentów dostawy, list pobrań, listów przewozowych oraz faktur. A to wszystko za pośrednictwem jednej platformy. 

- Zdanie klientów jest dla nas zawsze najważniejsze, dlatego słuchamy ich i dostosowujemy nasze rozwiązania związane z etykietami do ich potrzeb - powiedział Ken Moir, wiceprezes działu marketingu w NiceLabel. - Wiemy, że projektowanie i drukowanie tych dokumentów było wcześniej możliwe, ale proces ten był złożony i wymagał udziału osób z bardzo technicznymi umiejętnościami. W nowej wersji oprogramowania projektowanie tych dokumentów jest proste.

- Stworzyliśmy oprogramowanie, które naszym zdaniem jest rewolucyjne na rynku - dodał Moir. - Program jest przyjazny dla użytkownika i umożliwia firmom projektowanie oraz drukowanie etykiet i dokumentów w łańcuchu dostaw za pośrednictwem jednego systemu do zarządzania etykietami.

Wersja 2019.3 oprogramowania NiceLabel jest również kompatybilna z opartym na chmurze systemem Workday. To przykład integracji platform chmurowych, która obejmuje również obsługę drukarek podłączanych do chmury (drukowanie IoT). Firmy, które korzystają z tej funkcji, mogą drukować bez użycia sterowników i zupełnie wyeliminować zużycie lokalnych zasobów w procesie etykietowania, a tym samym zredukować koszty. Obecne procedury związane z systemem Workday pozostają takie same, ale firmy uzyskują korzyści w postaci usprawnionego procesu drukowania etykiet za pośrednictwem programu Label Cloud firmy NiceLabel.   

nicelabel-2019-3-report-style-printing

- Integracja każdego systemu opartego na chmurze z innymi rozwiązaniami chmurowymi powinna być bezproblemowa - kontynuował Moir. - Użytkownicy oczekują, że rozwiązanie Label Cloud będzie sprawnie współpracowało z innymi aplikacjami chmurowymi. I właśnie taką funkcję wprowadzamy w nowej wersji oprogramowania, dzięki łącznikom oraz integracji typu cloud-to-cloud.

Nowa wersja oprogramowania NiceLabel obejmuje również usprawnienia pakietu ABAP systemu SAP, dzięki którym użytkownik zyskuje możliwość łatwiejszego drukowania dokumentów w łańcuchu dostaw oraz eksportowania źródeł danych w celu usprawnienia procesu projektowania. 

Dodatkową funkcją nowej wersji 2019.3 jest oparty na sieci Web menedżer dla systemu integracji NiceLabel, który pozwala użytkownikom zarządzać wszystkimi integracjami w sposób scentralizowany.

Udostępniając wersję 2019.3, firma NiceLabel przedstawia jednocześnie zupełnie nową edycję oprogramowania LabelCloud. Rozwiązanie Label Cloud Compliance przeznaczone jest dla firm objętych regulacjami, w tym producentów wyrobów medycznych, firm farmaceutycznych 

oraz przedsiębiorstw z branży chemicznej, w których procedura etykietowania musi być zgodna ze zmieniającymi się wymogami amerykańskiego Urzędu ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Unii Europejskiej (UE).


Czytaj więcej:
Etykiety 133