NiceLabel uruchamia globalny program partnerski

NiceLabel uruchamia globalny…

NiceLabel, wiodący światowy producent oprogramowania do projektowania etykiet i systemów zarządzania etykietami, ogłosił uruchomienie swojego globalnego programu partnerskiego. Firma NiceLabel opracowała program, który ma pomóc partnerom handlowym w zaspokojeniu zapotrzebowania klientów na cyfrową transformację druku etykiet na żądanie.

Uruchomienie programu jest kontynuacją znaczącego corocznego rozwoju marki NiceLabel. Wynika to z ewolucji branży oprogramowania do etykietowania, charakteryzującego się zwiększonym zapotrzebowaniem ze strony klientów na ulepszone, sprawniejsze i wydajniejsze sposoby zarządzania wymaganiami w zakresie etykietowania.

Program skupia dużą społeczność nowych i dotychczasowych partnerów na całym świecie w sposób zorganizowany i bardziej oparty na współpracy. Członkowie Programu uzyskują dostęp do wysokiego poziomu wsparcia technicznego i marketingowego, dzięki czemu mogą generować możliwości sprzedaży i stawać się zaufanymi doradcami dla swoich klientów. Członkowie programu korzystają również z większych korzyści, takich jak zniżki na produkty, dostęp do zespołów sprzedaży NiceLabel oraz korzystanie z licencji demonstracyjnych i próbnych.
''Rynek oprogramowania do etykietowania dojrzewa do tego stopnia, że program partnerski ma zasadnicze znaczenie dla wprowadzenia struktury, określenia oczekiwań i zapewnienia zachęt i nagród'' wyjaśnia Paul Vogt, dyrektor marketingu NiceLabel. ''Mamy już istniejącą bazę partnerów w Stanach Zjednoczonych, Europie i APAC i formalizując to, realizujemy naszą obietnicę pomocy partnerom w zwiększaniu ich marży i możliwości konsultacyjnych. Oferowane wsparcie techniczne i marketingowe, a także dostęp do umiejętności i zasobów NiceLabel, pomaga partnerom wspierać wymogi transformacji cyfrowej klientów i ostatecznie wzmacnia użytkowników w różnych branżach.''

''Co sprawia, że relacje z NiceLabel są atrakcyjne? Nasze oprogramowanie jest idealne dla społeczności kanałów: VAR Auto ID, specjaliści od automatyzacji drukowania i integratorzy systemów produkcyjnych znajdują prawdziwy sukces we wdrażaniu NiceLabel jako części swojego portfolio rozwiązań. NiceLabel stawia ich na czołowej pozycji, umożliwiającej uzyskanie sprzedaży nowego sprzętu, usług i materiałów eksploatacyjnych. Istnieje duże zapotrzebowanie na nasze flagowe rozwiązanie, Label Management System, dostępne zarówno jako rozwiązanie lokalne, jak i rozwiązanie Label Cloud (SaaS) - firmy VAR mówią nam, że umożliwia im przekazywanie przekonującego komunikatu o zwiększonej wydajności drukowania użytkownikom końcowym i wykazanie wyraźnego zwrotu z inwestycji klientom''.

Nowy program ma trzy poziomy - NiceLabel Integrator, NiceLabel Partner i NiceLabel Reseller. Dwa najwyższe szczeble, integratorzy i partnerzy, są zróżnicowane pod względem inwestycji w kompetencje techniczne. Posiadają umiejętności konfigurowania, zarządzania i wdrażania zaawansowanych rozwiązań opartych na systemie NiceLabel.

Źródło: NiceLabelCzytaj więcej:
Etykiety 132