Nowa szefowa sprzedaży w Wittmann Battenfeld

Nowa szefowa sprzedaży w Wittmann…

W dniu 5 sierpnia 2019 r. Valentina Faloci objęła stanowisko szefowej sprzedaży w Wittmann Battenfeld w Kottingbrunn. Na stanowisku dyrektora zastąpiła Sigfrieda Köhlera, który kierował sprzedażą w koncernie przez ostatnie pięć lat.

Po ukończeniu studiów w dziedzinie elektrotechniki na Uniwersytecie we Florencji i kilkuletniej pracy zawodowej we Włoszech, Valentina Faloci rozpoczęła karierę w monachijskim Alten GmbH - wiodącym dostawcy usług inżynieryjnych. W 2017 r. Faloci została mianowana dyrektorem ds. rozwoju w austriackiej filii grupy Alten w Wiedniu. Na stanowisku tym była odpowiedzialna za rozwój relacji biznesowych z kluczowymi klientami w  głównie w sektorze motoryzacyjnym.

Rainer Weingraber, Dyrektor Zarządzający Wittmann Battenfeld, cieszy się, że udało się pozyskać pomoc Valentiny Faloci w realizacji ambitnych zadań związanych ze sprzedażą. - Dzięki swojemu wykształceniu inżynierskiemu i wcześniejszemu doświadczeniu zawodowemu, jak również znajomości języków obcych, pani Faloci spełnia wszystkie warunki konieczne do kontynuowania drogi sukcesu, którą podążała dotychczas nasza firma. Cieszymy się na współpracę z nią - powiedział Weingraber.Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia
 

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Radziejowicka 108, Adamowizna


Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08