Nowa wersja programu do projektowania etykiet

Nowa wersja programu do projektowania…
W połowie sierpnia firma HDF wprowadzi na polski i niemiecki rynek opakowaniowy nową wersję programu do projektowania etykiet - HDF Labels 4.2.

Nowość HDF to jak zapewnia producent łatwa w obsłudze aplikacja, która umożliwi projektowanie i drukowanie zaawansowanych etykiet (także tych zgodnych z międzynarodowym standardem GS1) zawierających kody kreskowe oraz inne elementy, takie jak: tekst, prostokąt, elipsę, obraz, linię, piktogram. W wersji rozszerzonej program umożliwi generowanie 107 rodzajów jedno- i dwuwymiarowych kodów kreskowych (1D i 2D).

Oferowany przez HDF program HDF Labels 4.2 został dostosowany do obecnych potrzeb firm z różnych branż. Aplikacja umożliwia projektowanie różnego rodzaju etykiet w dowolnie zdefiniowanych rozmiarach, w tym również etykiet zgodnych z międzynarodowymi standardem GS1) zawierających jedno- i dwuwymiarowe kody kreskowe.

HDF Labels 4.2 - Nowa wersja programu do projektowania etykiet

Zaletą aplikacji jest również możliwość wyboru wersji językowej (polskiej lub niemieckiej) oraz przede wszystkim opcja wielodruku, czyli druku w wielu wierszach i kolumnach oraz wydruku serii etykiet w oparciu o dane wprowadzane ręcznie lub przy wykorzystaniu zewnętrznych źródeł danych. Aplikacja umożliwia ponadto wydruk zaprojektowanych etykiet na wszystkich rodzajach drukarek.

HDF rozbudowała także w aplikacji także moduł generowania kodów kreskowych. Jest to odpowiedź na rosnące zainteresowanie rynku dwuwymiarowymi kodami kreskowymi. Najnowsza odsłona programu HDF Labels 4.2 (w wersji Enterprise) umożliwi generowanie 107 rodzajów kodów kreskowych 1D i 2D, łącznie z najnowszym standardem ISBN oraz najpopularniejszymi kodami dwuwymiarowymi: DataMatrix, PDF-417 i innymi.

- Pomimo obecności na rynku nowych technologii, tradycyjne etykiety z kodami kreskowymi wciąż są powszechnie wykorzystywane i można przypuszczać, że sytuacja ta szybko nie ulegnie zmianie. Aplikacja firmy HDF wykorzystywana jest przez producentów, a także w obszarze logistyki, magazynowania, transportowania. Szeroka funkcjonalność programu oraz wkraczanie systemów automatycznej identyfikacji w coraz to nowe obszary sprawiają, że program może być wykorzystywany wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego projektowania, drukowania oraz archiwizowania nawet najbardziej skomplikowanych etykiet - tłumaczy Lucyna Ratkowska z firmy HDF.
Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08