Nowe daty targów, nowe możliwości dla firm

Nowe daty targów, nowe możliwości…

Targi w Krakowie opublikowały daty imprez przemysłowych planowanych na drugą połowę 2021 roku. W kalendarzu znajdziemy cenione od lat wydarzenia oraz kilka interesujących nowości. Jak zdradzają organizatorzy, trwają intensywne przygotowania do nadchodzącego sezonu. 

- Ostatnie, trudne miesiące wiele nas nauczyły. Udowodniły, że nigdy nie należy się poddawać, a jedynie udoskonalać to, w czym się jest najlepszym i najskuteczniejszym. My specjalizujemy się w targach i od ponad 20 lat organizujemy je na najwyższym, światowym poziomie. Miesiące przestoju dały nam czas na opracowanie i wdrożenie nowych pomysłów. Dlatego jesteśmy przekonani, że nadchodzący sezon będzie wyjątkowy i dla wszystkich uczestników opłacalny. Czas powrócić na właściwe tory. - zapowiada Wiceprezes Targów w Krakowie, Ewa Woch. 

Targi Kompozyt Expo, Targi Symas/Maintenance

W dniach 29-30.09.2021 odbędą się 11. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo, 13. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych Symas i 13. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Wydarzenia te stały się dla wielu firm obowiązkowym punktem w kalendarzu. Podczas tegorocznych targów Maintenance, szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz oświetlenia przemysłowego. Targi Symas nadal rozwijać będą tematykę filtracji i separacji materiałów sypkich i masowych. 

Z niecierpliwością czekamy na Targi Kompozyt-Expo, które w roku 2020 nie mogły się odbyć, ale dały nam fantastyczny przedsmak możliwości podczas listopadowej konferencji online Click-Watch-Talk Kompozyt-Expo. 

Targi Fastener Poland, Assembly Go. First European Show, Inter Tech Tools

W dniach 5-7.10.2021 odbędą się 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener-Poland oraz dwie nowe imprezy: Assembly Go. First European Show i Międzynarodowe Targi Elektronarzędzi i Wyposażenia Warsztatów Inter Tech Tools. Targi w Krakowie z ogromnym wyczuciem reagują na potrzeby rynku i nowe trendy. Po sukcesie Targów Fastener Poland rozszerzają działania, podejmując bliską współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Montażu oraz New Tech EXPO Sp. z o.o. Dzięki temu przedstawiciele branży przemysłowej w październiku będą mogli spotkać się na dwóch nowych imprezach. Assembly Go dotyczyć będzie zagadnień montażu przemysłowego. To przestrzeń tworzona z myślą o osobach decyzyjnych, inżynierach i projektantach związanych zarówno z automatycznymi procesami montażowymi, jak i wyspecjalizowanymi w tematyce ręcznych narzędzi montażowych o charakterze pneumatycznym. Targi Inter Tech Tools poświęcone będą elektronarzędziom, narzędziom ręcznym, pneumatycznym, pomiarowym, wyposażeniu warsztatów, artykułom ściernym, oprzyrządowaniu oraz artykułom BHP i odzieży roboczej. 

Wielki powrót

Po czterech latach nieobecności powracają Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów Eurotool. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7.10.2021 w EXPO Kraków. Organizatorzy zdradzają, że decyzję o ponownej organizacji targów podjęli za namową wielu firm, które w rozmowach podkreślają, iż w Krakowie robi się zawsze dobre interesy. Stolica Małopolski, położona pomiędzy Podkarpaciem a Śląskiem, niezmiennie pozostaje  przemysłowym sercem Polski. Nadchodząca edycja zostanie uzupełniona o nowe, aktualne tematy i z całą pewnością będzie jednym z najbardziej ''gorących'' wydarzeń tego sezonu.

Zanim nadejdzie jesień

Jakie spotkania przygotowały Targi w Krakowie dla branży przemysłowej w pierwszym półroczu 2021 roku? Już 9-11.03.2021 Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie zapraszają na Targi Innoform w formie online.  Pierwszego dnia odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona niezwykle istotnym dla branży narzędziowej zagadnieniom Eco-Design oraz circular economy. Ponadto po raz pierwszy poruszona zostanie tematyka pozycji i roli branży narzędziowej w rozwoju polskiej gospodarki. Kolejne dwa dni to tradycyjnie branżowa giełda kooperacyjna oraz prezentacje firm przedstawiające najnowsze usługi i produkty powiązane z branżą narzędziową. Również w marcu odbędzie się druga odsłona konferencji, która spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem branży przemysłowej  - Click-Watch-Talk Kompozyt-Expo. Wiosną webinary z ekspertami planuje również zespół Targów Symas/Maintenance. Pierwszymi targami przemysłowymi, które odbędą się w tradycyjnej formie, będą 13. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Wydarzenie odbędzie się  w dniach 9-10.06.2021 w EXPO XXI Warszawa. Są to targi B2B skierowane do zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów. W tym roku tematami przewodnimi będą szeroko rozumiana ekologia opakowań oraz opakowania dla e-commerce.

Idzie nowe

Cały świat się zmienia, a wraz z nim zmieniają się targi. Firma Targi w Krakowie udowodniła, że odnajduje się również jako organizator spotkań online. Z powodzeniem zrealizowała liczne specjalistyczne webinary. Te doświadczenia z pewnością zostaną wykorzystane podczas jesiennych wydarzeń, bowiem już dziś organizatorzy zapowiadają, że tradycyjne targi będą poszerzone o liczne działania wirtualne. - Pandemia pokazała, że umiejętność szybkiego i elastycznego reagowania na zmiany jest kluczowa w biznesie. Jeśli dziś nie zadbamy o promocję, o rozwój, jutro może być za późno. Dlatego warto wykorzystywać możliwości, które dają targi, spotkania, eventy. - dodaje Wiceprezes Targów w Krakowie, Ewa Woch 

Warto również podkreślić, iż koncepcja targów w nowym reżimie sanitarnym będzie obowiązywała również podczas nadchodzących wydarzeń. EXPO Kraków zdało już egzamin z bezpieczeństwa podczas minionych imprez, które odbyły się na chwilę przed ponownym ''zamrożeniem'' branży. Wprowadzone procedury sprawiły, że każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo.


Czytaj więcej:
Targi 1283

Reportaże

Forum