Nowe wytłaczarki od Labtech Engineering

Nowe wytłaczarki od Labtech… Szwedzko-tajlandzka firma Labtech Engineering przedstawia wysoce wydajne wytłaczarki do przetwarzania tworzyw sztucznych. Dostarczane urządzenia są konstruowane i produkowane zgodnie ze standardami CE i innymi światowymi normami oraz stale modernizowane.

Nowa ULTRA MIKRO 3-warstwowa linia wylewania folii i arkuszy z 3 wytłaczarkami model LUMCR-50/3 Co-EX

została wyposażona w 3 wytłaczarki i nowy blok rozdzielania trzech warstw z indywidualnymi kanałami zapewniającymi wysoce równomierną asymetryczną (A/B/C) strukturę folii. W wersji standardowej płaska głowica typu „wieszak” posiada śruby regulacji wielkości szczeliny od 0,1 – 0,3 mm.

3-warstwowa linia wylewania folii

Najmniejsze stożkowe Ultra Mikro wytłaczarki mają średnicę od 18 mm i zmniejszającą się do 8 mm mogę teraz mieć L/D nawet 40:1 do efektywniejszego wymieszania.

Przeźroczysta nowa Ultra Mikro linia granulacji

posiada przeźroczysty cylinder wytłaczarki oraz wannę z wodą i granulator. Granulator ma unikalną konstrukcję, gdzie nitka jest prowadzona przez okrągłą płytkę z nożami obrotowymi. Posiada dwa silniczki DC do układu cięcia i do szybkości przesuwu nitki.

Ponieważ cylinder jest z poliwęglanu, to max. temperatura przetwarzania wynosi 120ºC. Istnieje też możliwość dostarczenia urządzenia z cylindrem ze stali do przetwarzania w temperaturze do 250ºC. Wytłaczarka analogowy układ sterowania, ale w opcji dostępny jest także ekran dotykowy.

linia wylewania folii i arkuszy

Nowa wysokiej wydajności 2-ślimakowa wytłaczarka

to wytłaczarka modularna 36 mm, współbieżna z segmentowanymi ślimakami i wkładkami cylindra, od 48 L/D i 900 obr./min. w standardzie do 1200 obr./min. dla Maxi36. Compounder wytłaczarki posiada wydajności do 300 - 330 kg/godz.

Ultra Mikro linia granulacji

2-ślimakowa wytłaczarka


Przedstawicielem firmy Labtech Engineering w Polsce jest firma Angpol Janusz Wieczorek.


Czytaj więcej:

Linie i urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe nawet do 300 kg/godz., linie rozdmuchu i wylewania folii/arkuszy, test filtracji, mieszalniki, prasy, 2-walcarki z automatycznym rolowaniem, wytłaczarki do farb proszkowych)

Polska, 02-797 Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 21/50

Reportaże

Forum