Nowości igus na targach Plastpol i Mach-Tool

Nowości igus na targach Plastpol…
Firma igus zaprezentuje swoje produkty podczas tegorocznych targów Plastpol i Mach-Tool. Jak przekonują przedstawiciele spółki, oferowane rozwiązania pozwalają zredukować koszty i udoskonalić technologie stosowane w przedsiębiorstwach.

Podczas tegorocznej edycji targów Plastpol (Kielce, 27-30 maja) igus zaprezentuje nowości i rozszerzenia linii z zakresu trybologicznie zoptymalizowanych polimerów przeznaczonych do pracy w ruchu bez smarowania. Na stoisku pokaże między innymi wysokowydajne półprodukty, łożyska ślizgowe i liniowe dry-tech, e-prowadniki i przewody oraz nowości: trybofilament do drukarek 3d i bardzo wytrzymałą na ścieranie trybotaśmę do różnorodnych zastosowań.

Firma będzie także obecna również na targach Mach-Tool (Poznań, 3-6 czerwca), gdzie zaprezentuje 114 nowości na rok 2014, przeznaczonych dla branży obrabiarek, maszyn i urządzeń, m.in. e-prowadniki przewodów, kable do aplikacji ruchomych, łożyska liniowe i ślizgowe dry-tech oraz wiele więcej rozwiązań przeznaczonych do różnego typu aplikacji, maszyn i urządzeń.

Spółka igus jest ważnym producentem prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.


Producent prowadników przewodów oraz łożysk
 

Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych

Polska