Nowości igus na targach Plastpol i Mach-Tool

Nowości igus na targach Plastpol i Mach-Tool
Firma igus zaprezentuje swoje produkty podczas tegorocznych targów Plastpol i Mach-Tool. Jak przekonują przedstawiciele spółki, oferowane rozwiązania pozwalają zredukować koszty i udoskonalić technologie stosowane w przedsiębiorstwach.

Podczas tegorocznej edycji targów Plastpol (Kielce, 27-30 maja) igus zaprezentuje nowości i rozszerzenia linii z zakresu trybologicznie zoptymalizowanych polimerów przeznaczonych do pracy w ruchu bez smarowania. Na stoisku pokaże między innymi wysokowydajne półprodukty, łożyska ślizgowe i liniowe dry-tech, e-prowadniki i przewody oraz nowości: trybofilament do drukarek 3d i bardzo wytrzymałą na ścieranie trybotaśmę do różnorodnych zastosowań.

Firma będzie także obecna również na targach Mach-Tool (Poznań, 3-6 czerwca), gdzie zaprezentuje 114 nowości na rok 2014, przeznaczonych dla branży obrabiarek, maszyn i urządzeń, m.in. e-prowadniki przewodów, kable do aplikacji ruchomych, łożyska liniowe i ślizgowe dry-tech oraz wiele więcej rozwiązań przeznaczonych do różnego typu aplikacji, maszyn i urządzeń.

Spółka igus jest ważnym producentem prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.


Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych
 

Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych

Polska