Nowy poliamid w ofercie Nexeo Solutions

Nowy poliamid w ofercie Nexeo… Firma Nexeo Solutions ogłosiła zamiar rozbudowania swojego portfolio w Europie poprzez oferowanie produktów marki Torzen PA66 firmy Invista.

Invista jest największym na świecie producentem PA66 i jego produktów pośrednich oraz dostawcą kompleksowych rozwiązań na rynku polimerów. Jej marka Torzen PA66 oferuje szeroki zakres zastosowań w sektorze samochodowym, elektronicznym, elektrycznym, przemysłowym i konsumenckim. Produkty marki Torzen PA66 wyróżniają się wysokim poziomem wytrzymałości na rozciąganie, odpornością na środki chemiczne i temperaturę.

- Z zadowoleniem dołączymy do naszej oferty poliamidów markę Torzen PA66 firmy Invista - powiedział Gianpaolo Armando z firmy Nexeo Solutions. - Rozszerzenie naszej oferty o jeden z najbardziej konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku z pewnością przyniesie naszym klientom ogromne korzyści.

Z kolei Claudio Degiorgi, dyrektor Invista Engineering Polymer Solutions na Europę przewiduje, że współpraca z firmą Nexeo Solutions przyniesie ogromną wartość dodaną na rynku europejskim poprzez rozszerzenie zasięgu firmy na różne segmenty rynków i regionów. Invista Engineering Polymer Solutions posiada zaplecze komercyjne, techniczne i dystrybucyjne w każdym z mających znaczenie regionów na świecie.

Czytaj więcej:
Dystrybutor szerokiego asortymentu wysokogatunkowych
 

Dystrybutor szerokiego asortymentu wysokogatunkowych granulatów tworzyw sztucznych oraz elastomerów termoplastycznych

Polska, 02-182 Warszawa, Ruchliwa 15

Reportaże

Forum