Drukuj

Nowy prezes w ZTS Ząbkowice - Erg

Firma ERG Zakład Tworzyw Sztucznych Ząbkowice-Erg ma nowego prezesa. Został nim Maciej Błasiak, dotychczasowy członek zarządu spółki.

ZTS Ząbkowice - ERG specjalizuje się w produkcji nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych: folii polietylenowych, wyrobów wtryskowych oraz taśm samoprzylepnych. W ocenie nowego prezesa, jest to spółka posiadająca nie tylko duży potencjał, ale również zaplecze, który pozwoli jej na dalszy rozwój i umacnianie się na rynkach.

Kim jest Błasiak? To absolwent bielsko - białej filii Politechniki Łódzkiej. W 2001 r. ukończył studia z zakresu ochrony środowiska o specjalności monitoring i metody komputerowe. Odbył też studia na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, które dały mu dyplom licencjata na kierunku ekonomia i specjalności przedsiębiorczość i innowacje. W 2004 r. uzyskał natomiast magisterium na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie studiował bankowość i finanse.

W latach 2002 – 2007 pracował w spółce Alba PTS z siedzibą w Tychach. Był w niej m.in. dyrektorem ds. rozwoju, dyrektorem handlowym oraz prokurentem. Koordynował i nadzorował szereg projektów związanych z realizowanymi przez firmę zadaniami rozwojowymi.

Od połowy marca tego roku pełnił funkcję członka rady nadzorczej ZTS Ząbkowice-Erg. Od 14 maja 2007 r. był doradcą zarządu w zakresie budowy Grupy Kapitałowej ZTS Ząbkowice-Erg oraz wdrażania nowych technologii.

Czytaj więcej: Ludzie i firmy 359

brak
 

Jesteśmy specjalistami w produkcji na szeroką skalę nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych: folii polietylenowych, wyrobów wtryskowychForum

Polisiepropylen

Rzeczoznawca ekspert w dziedzinie budowy i ekspolatacji form 2018-03-20

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-03-19

Eraera7805

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-03-09

Takeme

Własna firma produkcyjna 2018-02-22

Darius

Opłacalność przewijania folii stretch 2018-02-22

Reportaże