Nowy przedstawiciel firmy Ettlinger na Polskę

Nowy przedstawiciel firmy…

Firma Ettlinger, wchodząca w skład grupy MAAG i będąca wiodącym producentem wysokowydajnych filtrów do stopów ciekłych wybrała na swojego dystrybutora na Polskę doświadczonego i silnego partnera, firmę Ricco International Trade & Consultancy. Współpraca będzie polegać w pierwszej kolejności na dystrybucji systemów firmy Ettlinger, w przyszłości planowane jest również przejęcie lokalnej obsługi posprzedażowej. 

Ricco posiada wieloletnie doświadczenie w recyklingu tworzyw sztucznych oraz ze względu na swoją działalność w segmencie rozdrabniaczy, linii myjących oraz linii do wytłaczania wyróżnia się doskonałą znajomością rynku w Polsce. Do jej klientów zaliczają się zarówno duże koncerny jak i szereg mniejszych oraz średniej wielkości przedsiębiorstw, firma Ricco zatrudnia w chwili obecnej 11 pracowników.

Decydujące znaczenie dla podjęcia ścisłej współpracy z firmą Ricco miało - oprócz optymalnej, centralnej lokalizacji firmy blisko Warszawy - jej wieloletnie doświadczenie w dystrybucji i serwisowaniu maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Pan Krzysztof Kucharski, założyciel i prezes firmy Ricco oraz jego zespół doskonale znają branżę oraz posiadają szeroką sieć kontaktów w branży recyklingowej w Polsce. Dzięki współpracy z firmą Ricco teraz również w Polsce możemy sprawić, że nawet mocno zanieczyszczone odpady tworzyw sztucznych znów staną się w ekonomiczny sposób cennym recyklatem do produkcji nowych, wymagających produktów - wyjaśnia Uwe Kellner, prezes firmy Ettlinger.

ettlinger

Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08