Nowy uchwyt wielofunkcyjny Elesa+Ganter

Nowy uchwyt wielofunkcyjny…
Firma Elesa+Ganter wprowadziła do swojej oferty nowy uchwyt do zabudów maszyn i urządzeń o oznaczeniu ESC. Nowy produkt jest przeznaczony do montażu w drzwiach i może pełnić rolę zatrzasku oraz, opcjonalnie w wykonaniu ESCK/ESCKU, również zamka.

Uchwyt ESC umożliwia szybkie i stabilne zamknięcie drzwi, kompensując niewielkie niedokładności wykonania. Dzieje się tak za sprawą wbudowanych prowadnic, które pozycjonują drzwi w momencie ich zamykania.

Uchwyt ESC wraz z całym mechanizmem zamykania mocowany jest na froncie obudowy. Jego montaż nie wymaga więc nadmiernej ingerencji ani w drzwi, ani w ramę. Uniwersalny sposób mocowania daje możliwość zabezpieczenia przed niepożądaną ingerencją z zewnątrz.

Konstrukcja uchwytu pozwala na jego montaż zarówno na pełnych obudowach stalowych, jak i zabudowach z profili aluminiowych od 25 do 40 mm szerokości.
Uchwyt ESC występuje standardowo w trzech wersjach: ESC - bez zamka, ESCK - z zamkiem (klucze o różnych kombinacjach) oraz ESCKU - z zamkiem (klucze o jednakowych kombinacjach).

Uchwyt wielofunkcyjny ESCbrak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska


Reportaże

Forum

Ramones

Własna firma produkcyjna 2021-06-06

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23

Cosmoplast

Wtrysk PA6 GF 30 2021-03-20