Od 8 lutego Friedrich Rechberger jest nowym CEO HydroDyn Recycling GmbH

Od 8 lutego Friedrich Rechberger…

Friedrich Rechberger obejmie stanowisko nowego CEO HydroDyn Recycling GmbH 2 lutego 2024 roku. Założyciel firmy Michael Hofmann koncentruje się jako co-CEO na strategicznym rozwoju biznesu i sprzedaży. Wzmacniając zespół zarządzający, specjaliści w dziedzinie innowacyjnej inżynierii procesowej do czyszczenia i przetwarzania odpadów z tworzyw sztucznych dążą do dalszego rozwoju swojego planu wzrostu i zwiększenia swojej roli jako pioniera technologicznego.

56-letni Rechberger do swojej nowej roli CEO wnosi ponad 30-letnie międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu firmami technologicznymi.

Menedżer, który dorastał w Feldkirchen an der Donau (Górna Austria), ma imponujące doświadczenie w zakładaniu i zarządzaniu firmami zajmującymi się budową maszyn i urządzeń na całym świecie, szczególnie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

- Cieszę się, że mogę objąć stanowisko CEO w HydroDyn i kontynuować pomyślny rozwój firmy - mówi Friedrich Rechberger. - Jestem przekonany, że wraz z oddanym zespołem HydroDyn możemy dalej rozwijać naszą misję lepszej i zrównoważonej przyszłości.

Przed dołączeniem do producenta systemów myjących z siedzibą w Hamburgu, pan Rechberger pracował między innymi jako doradca w zakresie koncepcji obiektów dla gospodarki o obiegu zamkniętym tworzyw sztucznych.

Josef Hochreiter, CEO Next Generation Group, i założyciel HydroDyn, Michael Hofmann, z zadowoleniem przyjęli dołączenie Friedricha Rechbergera: - Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w branży i wiedzy z zakresu zarządzania, wnosi on niezbędną wiedzę, aby napędzać rozwój HydroDyn i w pełni wykorzystać ogromne synergie z siostrzanymi firmami Next Generation Group.

friedrich-rechberger
Friedrich Rechberger, nowy dyrektor generalny HydroDyn Recycling GmbH

Reportaże

Forum