Odliczamy dni do targów INNOFORM

Odliczamy dni do targów INNOFORM… Odliczamy dni do rozpoczęcia 2. edycji Targów INNOFORM®, które odbędą się w dniach 24 – 26 kwietnia w Bydgoszczy. Na liście Wystawców znalazło się jeszcze więcej firm niż w roku ubiegłym, co tylko potwierdza, że INNOFORM® jest absolutnym numerem jeden na polskim rynku targowych spotkań przemysłu narzędziowo-przetwórczego. 200 Wystawców, ponad 40 nowości targowych, bogaty, merytoryczny program towarzyszący stanowią najlepszą reklamę dla tego Wydarzenia.

Warto już dziś odpowiednio zaplanować pobyt na targach, by nie przeoczyć żadnego z punktów programu. Przygotowaliśmy dla Państwa m.in. dwie branżowe konferencje: „Narzędziowo – Przetwórczą” oraz „Techniki Przyrostowe w Przemyśle Narzędziowo - Przetwórczym”. To jednak nie wszystko – na uczestników Targów czeka Giełda Kooperacyjna, w której w ubiegłym roku wzięło udział 70 firm: reprezentowali różne gałęzie przemysłu, przyjechali na targi z Polski i zagranicy. Najważniejsze, że dobili targu: nie tylko rozpoczęli rozmowy biznesowe, ale często je w Bydgoszczy sfinalizowali.

Podczas Targów zobaczą Państwo m.in. innowacyjną stal ulepszaną cieplnie Eskylos®2002 Firmy Bogner Edelstahl Polska; wieloosiową tokarkę numeryczną Lynx 2100 z napędzanymi narzędziami DOOSAN reprezentowaną przez Dematec Polska, nową serię dysz slim DF 8 z opatentowaną grzałką MultiPower firmy INCOE International Europe, innowacyjną linię frezów do obróbki węglików spiekanych Sphero-CVD firmy ITA Sp. z o.o. Sp. k. czy technologię zwiększającą wydajność form BALITHERM PRIMEFORMTM firmy Oerlikon Blazers Coating Poland. Ofertę targową uzupełnią pokazy techniczne na stoiskach Wystawców.
Kooperacja jest słowem kluczem, idealnie oddającym charakter Targów INNOFORM®. To właśnie w Bydgoszczy spotykają się niemal wszyscy przedstawiciele branży. Warto znaleźć się w tym szacownym gronie by poznać najnowsze technologie produkcji oraz przetwórstwa form i uczyć się od najlepszych!

Bogaty program merytoryczny, imponujący zakres tematyczny, Wystawcy z całego świata, wyselekcjonowane grono branżowych Zwiedzających – to wszystko w ramach 2. Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM®! Tego wydarzenia nie można przeoczyć.

Na targach nie zabraknie też redakcji wortalu Plastech.pl. Będziemy na Państwa czekać na stoisku nr 52.

Do zobaczenia w Bydgoszczy!

Więcej informacji na stronie internetowej: www.innoform.pl

Czytaj więcej:
Targi 1228

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska

Reportaże

Forum