Opakowania na angielskie świąteczne ciasteczka

Opakowania na angielskie świąteczne…
Plast-Box SA pozyskał nowego partnera biznesowego z branży spożywczej. Tym razem słupska spółka giełdowa zajęła się przygotowaniem opakowań dedykowanych dla jednego ze znanych w Wielkiej Brytanii producenta ciastek - Haywood & Padgett. Nowy Partner słupskiej spółki giełdowej otrzymał już pierwsze dostawy 1 l opakowań zdobionych trzema rodzajami atrakcyjnych wizualnie etykiet IML.

Firma Haywood & Padgett jest jedynym z większych producentów wyrobów cukierniczych w Wielkiej Brytanii. Ponad 25-letnie doświadczenie w pieczeniu rozmaitego asortymentu ciastek i słodkiego pieczywa pozwoliło na wypracowanie przez nią licznych relacji biznesowych w sektorze handlu detalicznego oraz nawiązanie stałej współpracy z sieciami znanych na rynku brytyjskim hipermarketów. Pozyskanie przez Plast- Box SA tak uznanego partnera biznesowego stwarza realne szanse na dalsze zwiększenie w kolejnych latach liczby opakowań słupskiej spółki eksportowanych do Wielkiej Brytanii.

opakowania na ciasteczka


- Długie negocjacje i szczegółowe ustalenia z firmą Haywood & Padgett zakończyły się sukcesem. Produkty naszego nowego partnera biznesowego od ćwierćwiecza cieszą się dużą popularnością na rynku brytyjskim. Pierwsze zamówienie realizowane dla Haywood & Padgett objęło przygotowanie kompletów wiader 1 l z etykietami IML dostoswanymi wizualnie do trzech rodzajów smaku ciastek marki Haywood & Padgett. Do tej pory dostarczyliśmy ponad 300 tys. opakowań, po 100 tys. dla każdego z wariantów smakowych ciastek. Zdobione wiaderka Plast-Box, zawierające świąteczne ciastka pojawią się w znanej sieci hipermarketów w Wielkiej Brytanii w ramach akcji przedświątecznej - mówi Artur R. Skonieczny, Dyrektor Sprzedaży Eksportowej w spółce Plast-Box SA.

Zakres współpracy słupskiej spółki z jednym ze znanych w Wielkiej Brytanii producentów wyrobów cukierniczych może ulec rozszerzeniu. Już teraz Plast-Box SA prowadzi rozmowy na temat możliwości realizacji nowych projektów dla marki Haywood & Padgett. Decydujący wpływ na decyzję o rozpoczęciu produkcji opakowań również dla innego asortymentu brytyjskiego producenta będzie miało powodzenie sprzedaży ciastek, opakowanych w pojemniki Plast-Box SA, podczas planowanej przez firmę Haywood & Padgett akcji przedświątecznej.

Czytaj więcej: Opakowania 1414 Wiadra 52Reportaże

Forum

Ramones

Własna firma produkcyjna 2021-06-06

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09

Tipen1

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-04-06

Yellow

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-03-23

Cosmoplast

Wtrysk PA6 GF 30 2021-03-20